Doskonalenie pływania dla Triathlonistów w Warszawie

Zapraszamy na treningi doskonalące umiejętności pływackie dla triathlonistów. Treningi prowadzone są przez bardzo doświadczoną kadrę. Nasi warszawscy trenerzy pływania to byli profesjonalni pływacy, Mistrzowie Polski w pływaniu na basenie, wodach otwartych, a także reprezentanci Polski na zawodach międzynarodowych, a nawet Igrzyskach Olimpijskich. 

 

Każdy z naszych Trenerów przepłynął w swoim życiu tysiące kilometrów, poczuł na własnej skórze, jak docelowo ciało powinno układać się w wodzie. A teraz z wielką satysfakcją i powodzeniem przekazuje tę wiedzę naszym pływakom. 

Jeżeli Twoim celem jest:

– Poprawienie techniki pływania,

– Zwiększenie prędkości w wodzie,

– Ukończenie pływackiej części wyścigu
z zapasem oraz mniejszym obciążeniem mięśni nóg
przed częścią kolarską i biegową,

To nasze treningi pływackie są właśnie dla Ciebie!

Gdzie pływamy?

Doskonalenie pływania dla triathlonistów odbywa się w dwóch formach:

  • Trening techniczny

    Odbywa się w małej – 3-osobowej grupie, do której osoba zostaje przydzielone na podstawie umiejętności. Wszystkim uczestnikom zajęć zapewniamy w ten sposób indywidualne podejście. W treningu wykorzystujemy autorską metodę nauczania i doskonalenia pływania „ekonomicznym kraulem”. Metodę tę opracował Sebastian Karaś na podstawie swojej kilkunastoletniej obserwacji zawodników, dla których szukał sposobu na ekonomiczne przemieszczanie się w wodzie, bez utraty wysokiej prędkości pływania, i z zachowaniem jak największej ilości energii. Nauczyliśmy pływać w ten sposób już setki osób, a z jakim efektem? Wystarczy przeczytać opinie o naszych treningach i obozach.

  •  Trening grupowy

    Trening pływacki dla triathlonistów odbywa się w jednostkach 60-minutowych. Głównym celem jest poprawa cech motorycznych w wodzie. Na każdym treningu zwracamy uwagę na doskonalenie techniki pływania, ale założeniem jest także poprawa wydolności i adaptacja mięśniowa do długotrwałej pracy. Cały makrocykl treningowy przygotowany jest przez Sebastiana Karasia i wszyscy Trenerzy pracują zgodnie z tym planem. 

Przeczytaj także:   Pływanie na plecach – zalety

WYKORZYSTAJ KAŻDE POCIĄGNIĘCIe

ZACHOWAJ WIĘCEJ ENERGII

PŁYŃ SZYBCIEJ