Sekcja Masters warszawa

 Sekcja Pływacka Masters pod skrzydłami Teamu Sebastiana Karasia stwarzyła profesjonalne warunki dla osób, które szukają sposobu na szybsze pływanie na krótszych dystansach.  Holistyczne podejście do Zawodnika uwzględniające opiekę trenerską najwyższej rangi, trening mentalny, trening przygotowania motorycznego, dbałość o regenerację oraz relaksację,  to przepis na progres w treningu pływackim. Gwarantujemy dużą dawkę motywacji i przemyślany plan pod kątem przygotowania na największe imprezy dla Pływaków Masters w Polsce!

 

 KADRA TRENERSKA

karolaaaa

Karolina Szczepaniak 

Główny Trener Sekcji Masters

Psycholog sportu i certyfikowana trenerka mentalna w sporcie i biznesie, Trener Pływania II klasy. Absolwentka Uniwersytetu: The University of Alabama w USA. Była zawodniczka dyscypliny – pływanie. Specjalistka w stylu zmiennym, wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski, dwukrotna reprezentantka naszego kraju na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie (2008) oraz Londynie (2012). Własną karierę zawodniczą trwającą 17 lat, kierowaną pod okiem polskich oraz amerykańskich trenerów zakończyła w 2017 roku. Wielokrotnie stawała na najwyższym stopniu podium i łamała rekordy kraju w różnych konkurencjach pływackich. Była reprezentantka Polski na najbardziej prestiżowych imprezach sportowych. Uczestniczka licznych szkoleń, konferencji, kongresów z zakresu treningu mentalnego oraz psychologii sportu. Jest osobą spełnioną sportowo. Wierzy, że w sporcie nie tylko trzeba ciężko pracować, ale należy umieć czerpać z niego jak najwięcej radości! Uważa, że ciężka praca i PRZYGOTOWANIE MENTALNE pozwalają wyróżniającym się sportowcom osiągać absolutnie mistrzowski poziom.

Filip Wardawa

Trener Sekcji Masters

Student Politechniki Warszawskiej. Od najmłodszych lat związany ze sportem. Swoją przygodę z pływaniem zaczął w wieku 8 lat. Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski Juniorów, Rekordzista Polski Juniorów oraz medalista Mistrzostw Polski Seniorów. Przez wiele lat powołany do Kadry Polski w pływaniu. Swoje największe osiągnięcia pływackie zdobył trenując w najlepszym klubie w Polsce – UKS G8 Bielany, prowadzony przez wybitnych trenerów Pawła Wołkowa i Łukasza Drynkowskiego. Poza sportem wielki miłośnik motoryzacji.

instruktor pływania FIlip Wardawa
DSC_0270

Sebastian Karaś 

Trener odpowiedzialny za opracowanie planu treningowego

Pływanie w każdym wymiarze jest dla niego wielką pasja. Jest założycielem Akademii Pływania oraz grupy sportowej KaraśTri&Swim Team. Jako trener pływania, ma bardzo duże, 12-letnie doświadczenie, pozwalające na szkolenie i przygotowywanie pływaków i triathlonistów. Wszystkie jego zmagania z kategorii „Open Water” były poprzedzone karierą zawodniczą na basenie, która trwała przez kilkanaście lat. W tym okresie wywalczył 50 medali Mistrzostw Polski we wszystkich kategoriach wiekowych i pobił 5 Rekordów Polski. Z tego powodu, rywalizacja sprinterska na pływalni oraz na otwartych akwenach i na dłuższych dystansach nie jest mu obca. Bardzo dobrze zna  specyfikę treningu przygotowującego do takiego wysiłku.

Paulina Batorzyńska

Trener Przygotowania Motorycznego, Trener Medyczny i Personalny, Masażysta I i II stopnia, Trener Pływania II Klasy

Była zawodniczka sportów walki – kickboxing. Medalistka Mistrzostw oraz Pucharu Polski. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Swoją wiedzę i umiejętności dotyczące kultury fizycznej rozwijała` podczas studiów zagranicznych w University of Lisbon (Uniwersytet Lizboński), wydział – Human Kinetics. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi oraz osobami dorosłymi. Uczestniczka, prelegentka licznych szkoleń oraz konferencji związanych z sportem oraz aktywnością ruchową. Autorka oraz współautorka publikacji naukowych w zakresie kultury fizycznej. Współpracowała z prestiżowymi, warszawskim uczelniami wyższymi takimi jak: Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie (Zakład Teorii i Metodyki Wychowania Fizycznego)  oraz Akademia Pedagogiki Specjalnej – nauczyciel akademicki. W swojej współpracy z podopiecznym szczególną uwagę zwraca na dysfunkcje aparatu ruchu obniżające poziom życia codziennego, niwelowanie bólu, prawidłowy rozwój zdolności motorycznych, postawę ciała oraz zwiększenie sprawności fizycznej.

jjjjjjj

Założenia Sekcji Masters

 • Elitarność grupy poprzez limity kwalifikujące Zawodników (1:30/100 m stylem dowolnym i 1:50/100m stylem zmiennym, kobiety +5 sekund)
 • Przygotowanie pod dystanse między 50 a 400 metrów
 • Praca nad techniką 4 styli pływackich
 • Praca nad sferą mentalną i budowaniem świadomości Zawodników
 • Plan treningowy budujący szczyt formy pod główne imprezy pływackie Masters
 • Dbanie o profilaktykę przeciw kontuzjom 
 • Włączenie w plan pracy wspomagającego treningu na lądzie – trening przygotowania motorycznego
 • Dbałość o regenerację oraz strefę relaksu
 • Budowanie zespołu i wzajemnej motywacji Drużyny
 • Uczestnictwo w zawodach według ustalonego kalendarza startów
 • Organizacja obozów dla Zawodników Masters
 • Dbanie o spójny wizerunek Drużyny

Pakiety Treningowe

PAKIET PORANNY
2 treningi

Lokalizacja: Pływalnia Namysłowska

Terminy: wtorek i czwartek godzina 7:15

Trener: Karolina Szczepaniak

459 pln

VIP – 759 pln

PAKIET PORANNY
4 treningi

Lokalizacja: Pływalnia Namysłowska i Inflancka

Terminy: poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek
 godzina 7:15

Trener: Karolina Szczepaniak

699 pln

VIP – 999 pln

PAKIET WIECZORNY
2 treningi

Lokalizacja: Pływalnia Trojdena

Terminy:  wtorek, czwartek, 
 godzina 19:30

Trener: Filip Wardawa

*Cena nie zawiera biletów wstępu na pływalnię

699 pln*

VIP – 999 pln*

Wersja Basic

Wersja VIP

Chcesz dołączyć do naszej Drużyny Masters?

1.Wypełnij poniższy formularz wybierając odpowiednie jednostki treningów Masters.

2. Napisz do nas e-mail na adres
 Kontakt@karas-swimmingteam.pl
i podaj informację o wybranej wersji pakietu.

Bądź szybki w wodzie

jak nigdy dotąd!