Nauka pływania dla dorosłych - Warszawa

Jeśli marzysz o tym, by nauczyć się pływać od zera, udoskonalić swoją technikę lub wystartować w zawodach, to najważniejszy krok masz już za sobą.
 Teraz wystarczy trafić w odpowiednie ręce, aby ten plan zrealizować.

Grupowa i indywidualna nauka pływania dla dorosłych (Warszawa)

 • Nauka pływania w Warszawie (dorośli) w grupach 4 lub 8-osobowych, lub w formie indywidualnej.
 • Czas trwania: 30 lub 45 minut.
 • Basen dla dorosłych w Warszawie w 4 lokalizacjach (Pływalnia Conrada, Pływalnia Lindego, Pływalnia Niegocińska, Pływalnia Księcia Trojdena).
 • 7 poziomów zaawansowania do wyboru.

Koordynator
Katarzyna Wichrowska
Pon – Pt, 9:00 – 17:00

2023_10_03_Sebastian Karas logo_finals-02

Koordynator
Karolina Batożyńska

Pon – Pt 9:00 – 13:00

w godz. 9:00 – 13:00

w godz. 13:00 – 17:00

Kurs pływania dla osób dorosłych: indywidualnie czy w grupie?

Szukasz szkoły pływania dla dorosłych w Warszawie i nie wiesz, na jaką formę nauki się zdecydować – czy lepsze okażą się zajęcia indywidualne, czy grupowe? Już odpowiadamy!

Wszystko będzie zależało od naszej historii i osobistych preferencji. Czy chcielibyśmy we wspólnym gronie spotykać się co tydzień na treningach? Czy może mamy duży stres z wejściem do wody i potrzebujemy indywidualnego podejścia? Czy wracamy do sportu po kontuzji i potrzebujemy indywidualnego podejścia i doboru ćwiczeń?

Niezależnie od tego, jaka forma do Ciebie przemawia – nauka pływania dla dorosłych w Warszawie w naszej szkole to gwarancja zadowolenia i nabycia nowych umiejętności!

Indywidualna nauka pływania dla dorosłych w Warszawie – co warto wiedzieć?

To z pewnością najbardziej efektywna nauka pływania dla osób dorosłych, jeśli chodzi o skupienie na technice. Trener pracuje z osobą 1:1 i poświęca 100% swojej uwagi. Dla kogo najbardziej sprawdzi się trening indywidualny? Jeśli jesteś osobą dorosłą, która boi się wody, bądź zaczyna od zera, z pewnością praca indywidualna z trenerem da Ci duży komfort psychiczny. Będziesz czuł się zaopiekowany, co przyniesie szybsze rezultaty.

Plusy indywidualnej nauki pływania dla dorosłych:

 • dostosowanie ćwiczeń i zadań do indywidualnych potrzeb np. dla kobiet w ciąży, osób z konkretnymi zaleceniami od lekarza,
 • szczególnie polecane na początek dla osób, które mają duży stres przed wejściem do wody,
 • precyzyjna praca nad detalami techniki u osób reprezentujących wysoki poziom pływacki,
 • dobra opcja dla osób wracających po kontuzji,
 • 100% skupienia trenera, a więc też więcej skupienia na technice danej osoby lub innych elementach istotnych dla zawodnika tj. skoki, nawroty, nawigacja.

Minusy:

 • wyższa cena,
 • brak możliwości ścigania się z innymi
 • brak możliwości podpatrzenia dobrych wzorców u innych osób,
 • brak wspólnej motywacji w grupie.
Czujesz, że indywidualny kurs pływania dla dorosłych w Warszawie jest dla Ciebie? W takim razie zapisz się na zajęcia już dziś. Zapraszamy!

Pływackie zajęcia grupowe dla dorosłych

Zajęcia grupowe to jedna z popularniejszych form nauki pływania dla dorosłych czy dzieci, ale czy skuteczna? Dobry trener na pewno stanie na wysokości, aby również zajęcia w kilkuosobowej grupie nie straciły na jakości, poprawiały technikę pływania i aby każdy mógł wynieść jak najwięcej z zajęć. Nauka pływania w grupie może być świetnym czynnikiem motywującym.

Plusy:

 • atrakcyjna cena,
 • rywalizacja z innymi i odkrywanie dodatkowych pokładów energii,
 • wspólna motywacja,
 • nowe znajomości.

Minusy:

 • brak indywidualizacji potrzeb,
 • ustalony grafik (chociaż wiele szkółek, w tym również nasza, daje możliwość odrabiania zajęć),
 • możliwa różnica poziomów w danej grupie.

Pragniesz nauczyć się pływać, poczuć odrobinę rywalizacji i przy tym świetnie się bawić w wodzie? Nie czekaj, wybierz się na grupowe lekcje pływania dla dorosłych w naszej szkole! 

Jaka forma kursu pływania dla dorosłych będzie dla mnie najlepsza?

Ciężko odpowiedzieć na to pytanie jednoznacznie. W poprzednich akapitach wymieniliśmy główne plusy i minusy indywidualnej nauki pływania dla dorosłych oraz zajęć w grupie. Każdy musi zadać sobie pytanie, na czym najbardziej mu zależy

Mimo wszystko jesteśmy przekonani, że tutaj nie ma złych wyborów, zarówno jedna, jak i druga opcja sprawi, że nauczysz się pływać i będziesz cieszył się z coraz lepszych rezultatów. Najważniejsze, aby trenerzy byli z doświadczeniem i umieli przekazać swoją wiedzę. 

Jeśli szukasz więc odpowiedniej szkoły pływania dla dorosłych w Warszawie, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Nasi trenerzy z pewnością sprawią, że poczujesz progres!

Obiekty, w których prowadzimy zajęcia dla dorosłych

pływalnia niegocińska

mokotów

pływalnia lindego

BIELANY

pływalnia inflancka

Śródmieście

pływalnia Conrada

bielany

pływalnia
CSR WUM

ochota

Szkoła pływania dla dorosłych w Warszawie, którą warto odwiedzić!

Odkryj prawdziwą magię wody z Akademią Pływania Sebastiana Karasia! Bez względu na wiek, doświadczenie, czy umiejętności, możesz zanurzyć się w przygodę nauki pływania na jednym z naszych czterech basenów dla dorosłych umiejscowionych w strategicznych punktach Warszawy: Pływalnia Conrada, Pływalnia Lindego, Pływalnia Niegocińska i Pływalnia Księcia Trojdena.

Nasze zajęcia dostosowane do różnych poziomów zaawansowania, są dostępne w dwóch formach indywidualnej, dla tych, którzy cenią sobie spersonalizowany tok nauki, oraz grupowej, gdzie w atmosferze zdrowej rywalizacji i wzajemnej motywacji, możesz odkrywać tajniki pływania razem z innymi adeptami. Zajęcia grupowe z pływania dla dorosłych w Warszawie prowadzimy w komfortowych grupach 4- lub 8-osobowych, a czas trwania jednej lekcji to 30 lub 45 minut.

Akademia Pływania Sebastiana Karasia to miejsce, gdzie nauka pływania staje się przyjemnością, a Twoje postępy są naszą wspólną radością. Zapisz się już teraz, poczuj siłę i wolność, jaką daje umiejętność pływania i dołącz do grona zadowolonych absolwentów naszej Akademii!

Zobacz też: nauka pływania Warszawa

Znajdziesz nas tutaj: