szkoła pływania lindego

Szkoła pływania Lindego

Akademia Pływania Sebastiana Karasia uczy pływać dzieci i osoby dorosłe od początku istnienia pływalni przy ul. Lindego 20!

Nasi instruktorzy od lat zaszczepiają pasję do pływania wśród Mieszkańców Bielan. Obiekt CRS Bielany Lindego stwarza świetne warunki, aby zajęcia przebiegały komfortowo i bezpiecznie. 

Pływalnia CRS Bielany Lindego 20

Pływalnia przy Lindego posiada 25-metrową nieckę z sześcioma szerokimi torami. Jest nowoczesnym, przestronnym obiektem, który dobrze doświetla światło dzienne. Dużym atutem obiektu jest obszerna widownia, która umożliwia obserwowanie przebiegu zajęć czy dopingowanie podczas rozgrywanych tam zawodów. Te wszystkie elementy składają się na przyjazny, komfortowy klimat, jaki panuje na obiekcie.

Liczba zadowolonych klientów, którzy regularnie korzystają z Kompleksu Sportowego przy Lindego 20, świadczy o wysokiej jakości usług, jakie oferuje ten obiekt. 

Siłownia, salka fitness, hala sportowa przy Lindego 20

Kiedy Twoja Pociecha doskonali swoje umiejętności pływackie, Ty możesz pójść jej śladami i spędzić ten czas w basenie, poćwiczyć na siłowni, dołączyć na zajęcia jogi lub potruchtać w pobliskim Lasku Bielańskim. Czy to nie jest układ idealny?:)

szkoła pływania lindego
szkoła pływania lindego
szkoła pływania lindego

Poznaj Naszych instruktorów pływania

w Szkole Pływania Lindego 20

instruktor pływania warszawa
JACEK ŚWIDERSKI
Absolwent AWF Warszawa na kierunku wychowanie fizyczne. Ze sportem związany od 7 roku życia trenując pięciobój nowoczesny. 2-krotny Mistrz Europy w pięcioboju nowoczesnym w kategorii junior młodszy. Obecnie instruktor pływania, a także trener przygotowania motorycznego. Stara się podchodzić do każdej osoby bardzo indywidualnie. Wyznaje zasadę „nauki poprzez zabawę” przede wszystkim do najmłodszych, aby każde dziecko wychodziło z zajęć z wielkim uśmiechem. Prywatnie: miłośnik dobrego jedzenia i dobrego kina akcji.
instruktor pływania warszawa
JOANNA LEZIAK
Absolwentka AWF Warszawa, Instruktorka Pływania, Fizjoterapeutka. Sport jest jej pasją od najmłodszych lat, uwielbia przekazywać ją zarówno młodszym, jak i starszym podopiecznym. Zaangażowana w swoją pracę, uśmiechnięta i cierpliwa, co pomaga jej podopiecznym w rozwijaniu umiejętności pływackich. Interesuje się zdrowym stylem życia i chętnie podzieli się wiedzą na temat dietetyki i fizjoterapii.
instruktor pływania warszawa
DOMINIKA LIPKOWSKA
Studentka Politechniki Warszawskiej na wydziale chemicznym. Instruktor pływania i ratownik wodny z pasji do wykonywanej pracy. Wychowawca kolonijny posiadający kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy. Poza pływaniem uwielbia sporty zimowe takie jak jazda na nartach lub desce snowboardowej. Od najmłodszych lat wielkie zamiłowanie do sportu a w szczególności do pływania o czym świadczy wiele lat profesjonalnego treningu. Zawsze miła, uśmiechnięta i w 100% zaangażowana w swoje zajęcia, ponieważ szerzenie zamiłowania do pływania i nie tylko to jeden z ważniejszych celów, które chciałaby osiągnąć.
instruktor pływania warszawa

PAWEŁ LENARTOWICZ
  Absolwent Szkoły Mistrzostwa Sportowego im. Janusza Kusocińskiego w Warszawie. Od zawsze jego pasją był sport. Intensywnie trenuje triathlon od 9 lat, odnosząc wiele sukcesów. Ratownik WOPR i instruktor pływania. Z zapałem i optymizmem przekazuje wiedzę, zarówno tym starszym, jak i młodszym podopiecznym.

Grafik zajęć naszej Szkoły Pływania
Lindego 20

Jesteś zainteresowany zapisaniem się na zajęcia w naszej Szkole Pływania Lindego 20?