trening indywidualny

       Na treningu indywidualnym nasz trener skupia 100% uwagi na jednym zawodniku. Jest to najefektywniesza forma pracy, gdyż trener identyfikuje najsłabsze strony pływaka i precyzyjnie dobiera narzędzia, aby jak najszybciej wyeliminować wystepujące błędy. 

W tej opcji mamy do zaoferowania dwa warianty zajęć:

  • 60-minutowy trening techniczny,
  • 90-minutowy blok treningowy, z czego początkowe 30 minut stanowi wideoanaliza ze szczegółowym omówieniem wystepujących błędów technicznych, a pozostała godzina to praca nad poprawą tych elementów w wodzie.

Naszym celem jest wypracownie jak najbardziej ekonomicznych wzorców ruchowych w wodzie zgodnie z autorską metodą nauczania i doskonalenia pływania – „ekonomicznym kraulem”. Metodę tę opracował sam Sebastian Karaś na podstawie swojej kilkuletniej obserwacji zawodników, dla których szukał sposobu na ekonomiczne przemieszczanie się w wodzie, bez utraty wysokiej prędkości pływania, i z zachowaniem jak największej ilości energii.

Gwarantujemy:

  • 100% uwagi trenera dla zawodnika

  • Precyzyjną identyfikację i korekcję błędów technicznych

  • Wysoką efektywność zajęć

  • Naukę lub udoskonalenie umiejętności pływackich w szybkim czasie

TRENER PROWADZĄCY

trener pływania warszawa
Karolina Szczepaniak

      Absolwentka Uniwersytetu The University of Alabama w USA. Trener pływania, studentka psychologii . Uczestniczka Igrzysk Olimpijskich w Pekinie 2008 oraz Londynie 2012 w pływaniu. Przekazywanie wiedzy innym na temat techniki plywania jest jej pasją, którą dzieli się ze swoimi podopiecznymi. Motywuje , dopinguje i chwali za każdy poprawnie wykonany ruch na lądzie jak i w wodzie. Ma świetny kontakt z dziećmi. Jest osobą zdeterminowaną konsekwentną i systematyczną, na której zawsze można polegać. Na co dzień pasjonatka zwierząt:)   

cennik

PŁYWALNIA INFLANCKA

199 pln

zajęcia 60-minutowe

opłata za pojedyncze zajęcia doskonalące technikę pływania

cena nie zawiera biletu wstępu na pływalnię

*Przy wykupieniu 4 zajęć z góry 179 zł/jednostka

299 pln

zajęcia 90-minutowe

opłata za pojedyncze zajecia, składające się z wideoanalizy i treningu technicznego

cena nie zawiera biletu wstępu na pływalnię


pływalnie, na których nas znajdziesz

pływalnia inflancka

Śródmieście