pływanie dla dorosłych Warszawa Ochota

Pływanie dla dorosłych Warszawa Ochota

Pływanie dla dorosłych Warszawa Ochota to część oferty tworzonej przez sekcję Team Sebastian Karaś. Naszą szeroką gamę zajęć dedykujemy osobom dorosłym na każdym poziomie zaawansowania. Prowadzimy treningi grupowe, a także w formie indywidualnej, tak aby sprostać wymaganiom każdego Klienta. 

Nasze zajęcia odbywają się na jednym obiekcie zlokalizowanym na Warszawskiej Ochocie :

Jest to nowoczesny obiekt posiadający 2 niecki: 50-metrową zawierającą 10 torów oraz 25-metrową z czterema torami i znacznie cieplejszą wodą. Dzięki temu pływalnia ta oferuje świetne warunki zarówno dla osób wyczynowo trenujących pływanie, jak i tych, którzy zaczynają dopiero swoją przygodę z tą dyscypliną. Klienci basenu przy ul. Księcia Trojdena 2C, oprócz niecek sportowych, dodatkowo mogą skorzystać z sauny suchej i parowej.
 

Jeżeli interesuje Cię oferta: pływanie dla dorosłych Warszawa Ochota,

to zachęcamy do zapoznania się z naszymi grafikami oraz atrakcyjnym cennikiem zajęć.

Pływanie dla dorosłych Warszawa Ochota

Przyjazne obiekty i nasza doświadczona, pełna pozytywnej energii kadra sprawia, że godzinne jednostki treningowe przebiegają w miłej atmosferze i w duchu pozytywnej rywalizacji. Dzięki temu po zajęciach każdy uczestnik jest pełen satysfakcji i endorfin w swoim ciele! 😀

Jesteś mieszkańcem Dzielnicy Warszawa Ochota? Dołącz do naszych grup treningowych i pływaj coraz szybciej!

 

pływalnia trojdena

ochota

Treningi Pływackie Trojdena

Inne pływalnie, na których nas znajdziesz

pływalnia inflancka

Śródmieście

pływalnia NAMYSŁOWSKA

PRAGA PÓŁNOC

_DSC0023_2

pływalnia NIEGOCIŃSKA

MOKOTÓW

gf-gErH-7pgo-zKrw_moja-mala-ojczyzna-kompleks-sportowy-na-niegodzinskiej-zaprasza-1920x1080-nocrop

Dlaczego pływanie  to najlepsza forma aktywności dla osób dorosłych?

Pływanie wszechstronnie rozwija cały układ mięśniowy. Podczas pływania angażujemy niemal wszystkie mięśnie naszego ciała!

Środowisko wodne sprawia, że układ kostno-stawowy znajduje się w warunkach odciążenia. Oznacza to, że na co dzień przeciążane stawy (głównie stawy kręgosłupa, stawy biodrowe i kolanowe)  mają możliwość odpoczynku i regeneracji! W przeciwieństwie do wielu innych dyscyplin tj. bieganie, tenis, gry zespołowe, gdzie układ kostno-stawowy jest poddawany dużym siłom, w wodzie ryzyko urazów przeciążeniowych jest znacznie mniejsze.

Pływanie to dobry sposób na wyciszenie przestymulowanego na co dzień układu nerwowego. W wodzie mamy ograniczony dostęp do odbioru bodźców dźwiękowych, wzrokowych. Czujemy za to jak woda przyjemnie opływa nasze ciało, wykonuje delikatny masaż naszej skóry. Pływanie może stać się skuteczną formą medytacji i wyciszenia organizmu!

Dlaczego pływanie  to najlepsza forma aktywności dla osób dorosłych?

Ćwiczenia pływackie to świetny sposób na poprawę sylwetki! Niwelowanie nadmiernych napięć i dysbalansu mięśniowego oraz korygowanie wszelkich asymetrii ciała czy walka z otyłością, z pływaniem staną się przyjemniejsze i skuteczniejsze!

Aktywność w środowisku wodnym to łagodna forma hartowania organizmu. Oznacza to, że chodząc na basen mobilizujemy nasz układ immunologiczny do większej aktywności.

Oswojenie z wodą i umiejętność pływania to krok ku zapewnieniu większego bezpieczeństwa podczas wakacji nad wodą oraz otwarcie drogi do wielu wodnych dyscyplin tj. żeglarsto, windsurfing, nurkowanie i wielu innych!

Przebywanie i ruch w wodzie to efektywny trening dla mięśni oddechowych, które są zmuszone do bardziej wytężonej pracy niż w warunkach lądowych. Pływanie zwiększa pojemność płuc i poprawia elastyczność klatki piersiowej.

pływanie dla dorosłych Warszawa Ochota