nauka Pływania Warszawa Ursynów

Doskonalenie i nauka pływania Warszawa Ursynów to część oferty tworzonej przez Akademię Pływania Sebastiana Karasia. Naszą szeroką gamę zajęć dedykujemy zarówno dzieciom jak i osobom dorosłym na każdym poziomie zaawansowania. Prowadzimy zajęcia grupowe, a także w formie indywidualnej, tak aby sprostać wymaganiom każdego Klienta. 

Nasze zajęcia odbywają się na obiekcie zlokalizowanych na warszawskim Ursynowie :

  • Pływalnia w Zespole Obiektów Sportowych “HIRSZFELDA”, ul. Hirszfelda 11
    ul. Hirszfelda 11
Pływalnia posiada 25-metrową nieckę zawierającą 5 torów. Dużym atutem jest dostępność sporej widowni, z której rodzice mogą obserwować postępy swoich pociech. 
 

Jeżeli interesuje Cię nauka pływania Warszawa Ursynów,

to zachęcamy do zapoznania się z naszymi grafikami oraz atrakcyjnym cennikiem zajęć.

Nauka pływania Warszawa Ursynów

Przyjazne obiekty i nasza pełna pozytywnej energii kadra sprawi, że doskonalenie i nauka pływania staną się świetną zabawą, podczas której umiejętności pływackie przyjdą płynnie i z szerokim uśmiechem na buzi każdego uczestnika zajęć! 😀

Jesteś mieszkańcem Dzielnicy Warszawa Ursynów? Rozpocznij naukę pływania lub doskonal swoje umiejętności pływackie razem z nami!

 

pływalnia Hirszfelda

ursynów

Hirszfelda16

Inne pływalnie, na których nas znajdziesz

pływalnia lindego

BIELANY

pływalnia niegocińska

mokotów

pływalnia Conrada

bielany

pływalnia trojdena

ochota

pływalnia inflancka

Śródmieście

Dlaczego nauka pływania to najlepsza forma aktywności dla Twojego Dziecka?​

Pływanie wszechstronnie rozwija cały układ mięśniowy. Podczas pływania angażujemy niemal wszystkie mięśnie naszego ciała!

Środowisko wodne sprawia, że układ kostno-stawowy znajduje się w warunkach odciążenia. Dzięki temu rozwijającym się kościom i stawom Twojej Pociechy nie grożą przeciążenia (często obecne w innych dyscyplinach sportu, np. piłce nożnej)

Przebywanie i ruch w wodzie to efektywny trening dla mięśni oddechowych, które są zmuszone do bardziej wytężonej pracy niż w warunkach lądowych. Pływanie zwiększa pojemność płuc i poprawia elastyczność klatki piersiowej.

Dlaczego nauka pływania to najlepsza forma aktywności dla Twojego Dziecka?

Ćwiczenia pływackie to świetny sposób na poprawę sylwetki u dzieci. Korygowanie zaokrąglonych pleców, wystająch łopatek, wszelkich asymetrii ciała czy otyłości, z pływaniem stanie się przyjemne i skuteczne!

Aktywność w środowisku wodnym to łagodna forma hartowania organizmu. Oznacza to, że Mali Pływacy są bardziej odporni na choroby.

Oswojenie z wodą i umiejętność pływania to krok ku zapewnieniu większego bezpieczeństwa podczas wakacyjnych zabaw nad wodą oraz otwarcie drogi do wielu wodnych dyscyplin tj. żeglarsto, windsurfing, nurkowanie i wielu innych!

Nauka pływania Ursynów Warszawa
- nasze wodne szaleństwa!