szkoła pływania Trojdena

Szkoła pływania Trojdena

Akademia Pływania Sebastiana Karasia uczy pływać dzieci i osoby dorosłe na olimpijskiej, najnowocześniejszej pływalni w Warszawie przy ul. Trojdena 2C !

Nasi instruktorzy ze Szkoły Pływania Trojdena od kilku lat zaszczepiają pasję do pływania wśród Mieszkańców Ochoty. Obiekt CSR WUM stwarza świetne warunki, aby zajęcia przebiegały komfortowo i bezpiecznie. 

Pływalnia CSR WUM Trojdena 

Pływalnia przy Trojdena 2C to imponujący, bardzo nowoczesny obiekt posiadający 2 niecki: 50-metrową zawierającą 10 torów oraz 25-metrową z czterema torami i znacznie cieplejszą wodą. Dzięki temu pływalnia ta oferuje świetne warunki zarówno dla osób wyczynowo trenujących pływanie, jak i tych, którzy dopiero  zaczynają swoją przygodę z tą dyscypliną. Dużym atutem obiektu jest obszerna widownia, która umożliwia obserwowanie przebiegu zajęć czy dopingowanie podczas rozgrywanych tam zawodów. Te wszystkie elementy składają się na funkcjonalny, komfortowy klimat, jaki panuje na obiekcie. Klienci basenu przy ul. Księcia Trojdena 2C, oprócz niecek sportowych, dodatkowo mogą skorzystać z sauny suchej i parowej.

Liczba zadowolonych klientów, którzy regularnie korzystają z Kompleksu Sportowego przy Trojdena 2C, świadczy o wysokiej jakości usług, jakie oferuje ten obiekt. 

Restauracja, kręgle, hala sportowa, ścianka wspinaczkowa przy Trojdena 2C

Kiedy Twoja Pociecha doskonali swoje umiejętności pływackie w Szkole Pływania Trojdena, Ty możesz pójść jej śladami i spędzić ten czas w basenie czy saunie, potruchtać na pobliskich Polach Mokotowskich lub po postu napić się aromatycznej, pysznej kawy. Czy to nie jest układ idealny?:)

szkoła pływania Trojdena
szkoła pływania Trojdena
szkoła pływania Trojdena

Poznaj Naszych instruktorów pływania

w Szkole Pływania Trojdena 2C

instruktor pływania warszawa
RADOSŁAW POLASZYK
Absolwent technikum logistycznego. Poza pływaniem, wielki pasjonat sportów zimowych. Od najmłodszych lat związany ze sportem. Uczestnik wielu zawodów rangi krajowej w pływaniu i w triathlonie, gdzie doskonalił umiejętności i wiedze, którą pragnie przekazać swoim podopiecznym . Ratownik WOPR z dużym doświadczeniem nad polskim Bałtykiem , a także sędzia PZP . Pracując jako instruktor zarówno z dziećmi jak i dorosłymi poprzez miłą atmosferę, z dużą dozą cierpliwości i empatii przekazuje techniki nauki pływania.
instruktor pływania warszawa
BARTOSZ POLASZYK
Instruktor pływania, ratownik WOPR. Z pływaniem związany od 15 lat, wieloletnie doświadczenie obecnie przekazuję swym podopiecznym. Zawsze miły i pomocny, łatwo nawiązuje kontakt zarówno z najmłodszymi dziećmi, jak i z bardziej doświadczonymi pływakami. Nie osiadając na laurach stara się bezustannie poszerzać swoją wiedzę trenerską.
instruktor pływania warszawa

MONIKA KACPRZAK
 Miłośniczka wszystkich sportów wodnych a w szczególności pływania i ratownictwa wodnego. Swoją przygodę ze sportem zaczęła jako zawodniczka Piłki Wodnej.
Z wykształcenia Pielęgniarka, Instruktor Pływania, Instruktor Ratownictwa Wodnego.
Każdą wolną chwilę poświęca na poszerzanie wiedzy, doskonalenie umiejętności i działalność społeczną.
Monika jest szaloną i pozytywną osobą, której nie da się nie lubić a zajęcia z nią to czysta przyjemność. 
nauka pływania Warszawa
EWELINA SOCHACKA
Student Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego kierunek Ratownictwo Medyczne. Naukę pływania rozpoczął już w wieku przedszkolnym, uczestnik wielu zawodów pływackich rangi krajowej. Wielokrotny finalista Pływackich Mistrzostw Polski Juniorów. Instruktor pływania. Pływanie jest jego pasją i pragnie tę pasję przekazać swoim podopiecznym. Sport ten wpisuje się w propagowany przez niego zdrowy styl życia. Interesuje się dietetyką, fitnessem i kulturystyką. Jego postawa przekonuje, że na zdrowie trzeba sobie zapracować, a sport jest doskonałym sposobem realizacji tego celu.
ava4.png
MARCIN BAR
Pasjonat sportu z krwi i kości. Czynny zawodnik piłki wodnej. Absolwent AWF Warszawa. Trener II stopnia pływania, ratownik WOPR oraz instruktor snowboardu. Od najmłodszych lat związany ze sportem. Początkowo zawodnik pływania w klubie KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, gdzie równolegle trenował również piłkę wodna. Akademicki mistrz Europy w piłce wodnej, wielokrotny mistrz Polski oraz zdobywca pucharu Polski. Wielokrotny uczestnik mistrzostw Europy. Poza czynnym trenowaniem oddał się w pełni pracy trenerskiej. Prowadzi obecnie drużynę AZS UW Warszawa oraz reprezentację Polski u15 w piłce wodnej. Pasją do sportów wodnych stara się zarażać swoich podopiecznych od 10 lat.
instruktor pływania

ZUZANNA WOJTAL
Absolwentka AWF w Warszawie, instruktor pływania, ratownik WOPR oraz wychowawca kolonijny. Na co dzień pracuje jako instruktor pływania oraz fizjoterapeutka w Centrum Zdrowia Dziecka, gdzie prowadzi rehabilitację oraz zajęcia korekcyjne w wodzie z małymi pacjentami. Ze sportem związana od najmłodszych lat. Jej ulubionymi dyscyplinami są: pływanie, nurkowanie, narciarstwo oraz ratownictwo wodne. Swoją pasję związaną z ratownictwem realizuje od wielu lat pracując podczas wakacji na kąpieliskach morskich. Jest zaangażowana, cierpliwa i zawsze uśmiechnięta, co pomaga jej podopiecznym w przezwyciężaniu barier związanych z wodą

Grafik zajęć
SzkołA Pływania Trojdena 2C

szkoła pływania Trojdena

Jesteś zainteresowany zapisaniem się na zajęcia w naszej Szkole Pływania Trojdena 2C?