Instruktorzy pływania

(kadra trenerska)

Jesteśmy młodymi, energicznymi osobami, pasjonatami sportu, doświadczonymi trenerami i instruktorami pływania.

Sebastian Karaś

Założyciel Akademii Pływania i grupy sportowej Team Karaś. Mistrz Polski w pływaniu na wodach otwartych, trener pływania z 12-letnim doświadczeniem w szkoleniu oraz przygotowaniu startowym pływaków i triathlonistów. Pierwszy człowiek na świecie, który pokonał wpław dystans 100 kilometrów z Kołobrzegu na Bornholm w czasie 28 godzin i 30 minut. Rekordzista Polski w pokonaniu wpław Kanału La Manche – dystansu 41 kilometrów w czasie 8 godzin i 48 minut (1:17/100 metrów). Rekordzista Otyliady z wynikiem 54 kilometry i 200 metrów w czasie 12 godzin(1:19/100 metrów). Wieloletni członek Kadry Polski. Reprezentant kraju na licznych zawodach z cyklu Pucharu Europy oraz Świata na wodach otwartych na olimpijskim dystansie 10-ciu kilometrów.

Pływaniu poświęciłem całe swoje życie.

Moje zmagania w „Open Water” poprzedza kilkunastoletnia kariera zawodnicza na basenie, stąd nie jest mi obca specyfika treningu przygotowującego do rywalizacji sprinterskiej na pływalni, jak również na dłuższych dystansach na otwartym akwenie.

Ty wybierasz cel,

a ja opracowuję plan działania !

2023-10-26-sebastian-karas-logo-1

Zespół Tri&swim

     Pływanie towarzyszy każdemu z nas już od wielu lat. Wszyscy mamy za sobą długą ścieżkę zawodowego pływania z licznymi sukcesami na arenie krajowej oraz międzynarodowej. Można powiedzieć, że pływanie mamy po prostu we krwi! Pływacka przeszłość dała nam możliwość współpracy z wieloma czołowymi trenerami oraz poznania tej dyscypliny od podszewki. Lata treningów ukształtowały nasze charaktery, ale i wielkie serca do pływania, wszechstronnej aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia. Wielką przyjemność sprawia nam praca z osobami, które fascynuje lub dopiero zaczyna fascynować pływanie. 

Nie mamy wątpliwości, że bycie trenerem pływania to nasze powołanie.

Mocnym atutem naszego trenerskiego zespołu jest ujednolicona metodyka nauczania naszych podopiecznych. System ćwiczeń, którym posługujemy się ucząc i doskonaląc umiejętności pływackie naszych zawodników, został opracowany przez Sebastiana Karasia. Opierając się na swoim bogatym doświadczeniu zawodniczym oraz wieloletnich obserwacjach  podopiecznych na zajęciach, analizie efektów pracy i wyciąganiu trafnych wniosków, stworzył on naprawdę potężne narzędzie trenerskie. 

Jako zespół trenerski wyróżniamy się wysoką skutecznością zarówno w pracy z osobami stawiającymi pierwsze kroki w pływaniu, jak i zawodnikami na wysokim poziomie sportowym.  

trener pływania warszawa
SEBASTIAN KARAŚ
Założyciel Akademii Pływania i grupy sportowej Team Karaś. Mistrz Polski w pływaniu na wodach otwartych, trener pływania z 12-letnim doświadczeniem w szkoleniu oraz przygotowaniu startowym pływaków i triathlonistów. Pierwszy człowiek na świecie, który pokonał wpław dystans 100 kilometrów z Kołobrzegu na Bornholm w czasie 28 godzin i 30 minut. Rekordzista Polski w pokonaniu wpław Kanału La Manche – dystansu 41 kilometrów w czasie 8 godzin i 48 minut (1:17/100 metrów). Rekordzista Otyliady z wynikiem 54 kilometry i 200 metrów w czasie 12 godzin(1:19/100 metrów). Wieloletni członek Kadry Polski. Reprezentant kraju na licznych zawodach z cyklu Pucharu Europy oraz Świata na wodach otwartych na olimpijskim dystansie 10-ciu kilometrów.
trener pływania warszawa
NATALIA KARAŚ
Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, instruktorka pływania, fizjoterapeutka. Od dzieciństwa związana z pływaniem kilkuletnią karierą zawodniczą, medalistka zawodów rangi krajowej. Opiekunka kolonijna, ukończyła kurs pierwszej pomocy. Niezwykle opiekuńcza i ciepła. Praca na basenie jest jej pasją, którą z powodzeniem zaraża wszystkich swoich podopiecznych. Ma świetny kontakt z dziećmi. Jest osobą niezwykle konsekwentną i systematyczną, na której zawsze można polegać. Na co dzień aktywna pasjonatka wielu dyscyplin sportowych.
trener pływania warszawa
MATEUSZ GRULA
Zawodnik z 12- letnim doświadczeniem, przez lata kariery związany z Warszawskimi klubami: UKS G-8 Bielany Warszawa i AZS AWF Warszawa. Wielokrotny Mistrz Polski Juniorów w pływaniu, medalista Mistrzostw Polski Seniorów i Młodzieżowców, rekordzista Polski Juniorów. Od kilku lat realizuje swoją pasję również jako instruktor pływania, starając się przekazać dzieciom i dorosłym wiedzę zdobytą przez lata treningów i startów w zawodach. Na co dzień zajmuje się prawem.
269787498_609624146962387_2831627287345025649_n (1) – ze zmianami

BARTOSZ GRZELEC
Były zawodnik wyczynowo trenujący pływanie.
Uczestnik Europejskich Igrzysk Młodzieży, wielokrotny mistrz i rekordzista Polski oraz wieloletni członek kadry narodowej juniorów. Podczas swojej kariery zawodniczej był szkolony pod okiem najlepszych specjalistów w swoim fachu.
Pływanie towarzyszy mu już od ponad 20 lat, Jest to jego pasja, coś, czym się interesuje. Dzięki temu ze swojej strony może zagwarantować: – 100% uwagi i zaangażowania oraz indywidualne podejście do każdego kursanta. Dodatkowo cechuje go cierpliwość, spokój i determinacja w dążeniu do celu. Na co dzień pasjonat motoryzacji, podróży oraz przeróżnych aktywności sportowych.
trener pływania warszawa
FILIP PYTEL
Od najmłodszych lat związany z pływaniem. Były zawodnik takich klubów jak Polonia Warszawa, G8 Bielany Warszawa. Instruktor pływania, ratownik WOPR. Prywatnie miłośnik gór, najlepiej przemierzanych na rowerze MTB oraz wszelkich sportów wodnych. Tata swojej córki- Maliny 🙂
karolaaaa
KAROLINA SZCZEPANIAK
Absolwentka Uniwersytetu The University of Alabama w USA. Trener pływania, studentka psychologii . Uczestniczka Igrzysk Olimpijskich w Pekinie 2008 oraz Londynie 2012 w pływaniu. Przekazywanie wiedzy innym na temat techniki plywania jest jej pasją, którą dzieli się ze swoimi podopiecznymi. Motywuje , dopinguje i chwali za każdy poprawnie wykonany ruch na lądzie jak i w wodzie. Ma świetny kontakt z dziećmi. Jest osobą zdeterminowaną konsekwentną i systematyczną, na której zawsze można polegać. Na co dzień pasjonatka zwierząt:)
324331132_901453614542565_6528861232113502022_nmmmm

KUBA KOTARSKI
Aktualnie student prawa na Akademii Leona Kozminskingo. Z pływaniem jest związany od najmłodszych lat. Kuba to absolwent Szkoły Mistrzostwa Sportowego im. Janusza Kusocińskiego w Warszawie. Zdobył wiele znaczących trofeów pływackich m.in. medal Mistrzostw Polski Seniorów oraz tytuł Mistrza Polski Juniorów. Pływanie jest jego wielką pasją, którą z przyjemnością dzieli się ze swoimi podopiecznymi.
instruktor pływania FIlip Wardawa

FILIP WARDAWA
Student Politechniki Warszawskiej. Od najmłodszych lat związany ze sportem. Swoją przygodę z pływaniem zaczął w wieku 8 lat. Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski Juniorów, Rekordzista Polski Juniorów oraz medalista Mistrzostw Polski Seniorów. Poza sportem wielki miłośnik motoryzacji.
instruktor pływania Antoni Kląskała-Mroczek

ANTEK KLĄSKAŁA-MROCZEK
Absolwent skandynawistyki na warszawskim SWPS. Ze sportami wodnymi związany od urodzenia. Uprawiał windsurfing, ratownictwo wodne, żeglarstwo, jednak to pływanie zajmuje w jego sercu najważniejsze miejsce. Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w pływaniu w barwach Warszawianki. Instruktor pływania z 12- letnim doświadczeniem oraz utytułowany Ratownik WOPR. Cechuje go cierpliwość, kontaktowość i sumienność. Poza sportami wodnymi, pasjonat narciarstwa i snowboardu. Prywatnie miłośnik podróży, szczególnie po Skandynawii
Nauka pływania Warszawa

ZESPÓŁ AKADEMII PŁYWANIA

     Na co dzień staramy się zaszczepić naszą pasję do pływania wśród podopiecznych oraz dzielić się z nimi zdobytą wiedzą i doświadczeniem. Oprócz tego, że nauczamy innych, pływaniu poświęciliśmy wiele lat naszego życia, zdobywając liczne laury na arenie krajowej jak i międzynarodowej. Stawiamy przede wszystkim na jakość zajęć, stąd jako pierwsi z nielicznych wprowadziliśmy w naszej Akademii system lekcji w małych grupach 3-4-osobowych, co gwarantuje indywidualne podejście do każdego uczestnika.

Pokonujemy opór i strach przed wodą wśród najmłodszych, nauczamy wszystkich stylów pływackich, pracujemy nad poprawnym ułożeniem ciała w wodzie, poprawną techniką, a także pomagamy w osiąganiu coraz lepszych wyników sportowych. Oferujemy dużą różnorodność ćwiczeń oraz ciekawe prowadzenie zajęć z  wykorzystaniem gadżetów pływackich. W naszej ofercie na pewno każdy znajdzie coś dla siebie! Uczymy dzieci od 4 roku życia, młodzież, dorosłych na każdym poziomie zaawansowania. 

instruktor pływania warszawa

KAROLINA BATOŻYŃSKA
Na co dzień aktywna pasjonatka wielu dyscyplin sportowych. Absolwentka AWF warszawa, trener II klasy pływania, ratownik WOPR, ale także instruktorka lekkiej atletyki, fitness oraz narciarstwa. Od zawsze związana ze sportem, najpierw trenując pływanie a później biegi długie. Swoją wiedzę lubi przekazywać innym, a w szczególności najmłodszym. Praca z dziećmi to dla niej największa przyjemność.
instruktor pływania warszawa
JACEK ŚWIDERSKI
Absolwent AWF Warszawa na kierunku wychowanie fizyczne. Ze sportem związany od 7 roku życia trenując pięciobój nowoczesny. 2-krotny Mistrz Europy w pięcioboju nowoczesnym w kategorii junior młodszy. Obecnie instruktor pływania, a także trener przygotowania motorycznego. Stara się podchodzić do każdej osoby bardzo indywidualnie. Wyznaje zasadę „nauki poprzez zabawę” przede wszystkim do najmłodszych, aby każde dziecko wychodziło z zajęć z wielkim uśmiechem. Prywatnie: miłośnik dobrego jedzenia i dobrego kina akcji.
instruktor pływania warszawa
MONIKA BARYŁKA
Na co dzień aktywna pasjonatka wielu dyscyplin sportowych. Absolwentka AWF warszawa, trener II klasy pływania, ratownik WOPR, ale także instruktorka lekkiej atletyki, fitness oraz narciarstwa. Od zawsze związana ze sportem, najpierw trenując pływanie a później biegi długie. Swoją wiedzę lubi przekazywać innym, a w szczególności najmłodszym. Praca z dziećmi to dla niej największa przyjemność.
instruktor pływania warszawa
PAWEŁ LENARTOWICZ
Absolwent Szkoły Mistrzostwa Sportowego im. Janusza Kusocińskiego w Warszawie. Od zawsze jego pasją był sport. Intensywnie trenuje triathlon od 9 lat, odnosząc wiele sukcesów. Ratownik WOPR i instruktor pływania. Z zapałem i optymizmem przekazuje wiedzę, zarówno tym starszym, jak i młodszym podopiecznym.
instruktor pływania warszawa
DOMINIKA LIPKOWSKA
Studentka Politechniki Warszawskiej na wydziale chemicznym. Instruktor pływania i ratownik wodny z pasji do wykonywanej pracy. Wychowawca kolonijny posiadający kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy. Poza pływaniem uwielbia sporty zimowe takie jak jazda na nartach lub desce snowboardowej. Od najmłodszych lat wielkie zamiłowanie do sportu a w szczególności do pływania o czym świadczy wiele lat profesjonalnego treningu. Zawsze miła, uśmiechnięta i w 100% zaangażowana w swoje zajęcia, ponieważ szerzenie zamiłowania do pływania i nie tylko to jeden z ważniejszych celów, które chciałaby osiągnąć.
instruktor pływania warszawa
KONRAD SZAJERKA
Student Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego kierunek Ratownictwo Medyczne. Naukę pływania rozpoczął już w wieku przedszkolnym, uczestnik wielu zawodów pływackich rangi krajowej. Wielokrotny finalista Pływackich Mistrzostw Polski Juniorów. Instruktor pływania. Pływanie jest jego pasją i pragnie tę pasję przekazać swoim podopiecznym. Sport ten wpisuje się w propagowany przez niego zdrowy styl życia. Interesuje się dietetyką, fitnessem i kulturystyką. Jego postawa przekonuje, że na zdrowie trzeba sobie zapracować, a sport jest doskonałym sposobem realizacji tego celu.
instruktor pływania warszawa
JOANNA LEZIAK
Absolwentka AWF Warszawa, Instruktorka Pływania, Fizjoterapeutka. Sport jest jej pasją od najmłodszych lat, uwielbia przekazywać ją zarówno młodszym, jak i starszym podopiecznym. Zaangażowana w swoją pracę, uśmiechnięta i cierpliwa, co pomaga jej podopiecznym w rozwijaniu umiejętności pływackich. Interesuje się zdrowym stylem życia i chętnie podzieli się wiedzą na temat dietetyki i fizjoterapii.
326976124_939111994136134_6125788766471966304_nmm
ANNA CEMBRZYŃSKA
Absolwentka warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego, trener pływania II klasy, ratownik WOPR, instruktor narciarstwa zjazdowego. Wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski w pływaniu specjalizująca się w stylu motylkowym, była członkini Kadry Narodowej Juniorów. Bez pływania nie wyobraża sobie życia, dlatego od 2012 roku pracuje aktywnie jako trener i instruktor, aby móc dzielić się swoją pasją i zaszczepiać miłość do pływania w innych. Zajęcia prowadzi z zaangażowaniem i uśmiechem. Prywatnie pasjonatka sportów wodnych oraz wypraw górskich.
instruktor pływania warszawa
KLAUDIA REINGRUBER
Studentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie kierunku WF. Instruktor pływania i ratownik WOPR. Wychowawca kolonijny. Ukończyła kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy. Od najmłodszych lat trenowała pływanie. Uwielbia sporty wodne, taniec oraz fitness. Jest zawsze miła, zaangażowana i uśmiechnięta, ma świetny kontakt z najmłodszymi dziećmi a także z doświadczonymi pływakami. Inspiruje swoją pasją do aktywnego trybu życia, a w szczególności pływania.
324331132_901453614542565_6528861232113502022_nmmmm

KUBA KOTARSKI
Aktualnie student prawa na Akademii Leona Kozminskingo. Z pływaniem jest związany od najmłodszych lat. Kuba to absolwent Szkoły Mistrzostwa Sportowego im. Janusza Kusocińskiego w Warszawie. Zdobył wiele znaczących trofeów pływackich m.in. medal Mistrzostw Polski Seniorów oraz tytuł Mistrza Polski Juniorów. Pływanie jest jego wielką pasją, którą z przyjemnością dzieli się ze swoimi podopiecznymi.
instruktor pływania FIlip Wardawa

FILIP WARDAWA
Student Politechniki Warszawskiej. Od najmłodszych lat związany ze sportem. Swoją przygodę z pływaniem zaczął w wieku 8 lat. Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski Juniorów, Rekordzista Polski Juniorów oraz medalista Mistrzostw Polski Seniorów. Poza sportem wielki miłośnik motoryzacji.
instruktor pływania Antoni Kląskała-Mroczek

ANTEK KLĄSKAŁA-MROCZEK
Absolwent skandynawistyki na warszawskim SWPS. Ze sportami wodnymi związany od urodzenia. Uprawiał windsurfing, ratownictwo wodne, żeglarstwo, jednak to pływanie zajmuje w jego sercu najważniejsze miejsce. Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w pływaniu w barwach Warszawianki. Instruktor pływania z 12- letnim doświadczeniem oraz utytułowany Ratownik WOPR. Cechuje go cierpliwość, kontaktowość i sumienność. Poza sportami wodnymi, pasjonat narciarstwa i snowboardu. Prywatnie miłośnik podróży, szczególnie po Skandynawii
326270577_5956932294367746_3051050735511220273_n

ALEKSANDRA JURCZAK
Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie
na kierunku fizjoterapia. Sport, a w szczególności sporty wodne, są jej wielką pasją od zawsze. Na co dzień pracuje jako fizjoterapeutka, co daje jej szersze spojrzenie na proces nauczania pływania i sylwetkę osób, które są jej podopiecznymi na basenie. Nauka pływania sprawia jej dużą przyjemność i odskocznię od codziennej pracy z pacjentami. Uśmiech i pozytywne nastawienie to jej wizytówka!😊
Instruktor pływania Karina Balicka

KARINA BALICKA
Od najmłodszych lat życia jej żywiołem jest woda. Instruktor sportu o specjalności pływanie i ratownik wodny RWR z wieloletnim doświadczeniem . Instruktor nauki pływania niemowląt oraz instruktor pływania dla osób z niepełnosprawnościami. Ukończyła kurs podstawowy nauki pływania według zasad Halliwick. Lubi prowadzić zarówno zajęcia z najmłodszymi jak i z dorosłymi. Na co dzień zdeterminowana, konsekwentna i wymagająca. Stara się przekazać zdobytą wiedzę na temat odpowiedniej techniki oraz treningu sportowego.
Jarosław Świderski instruktor pływania
JAROSŁAW ŚWIDERSKI
Student Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie na kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne. Instruktor pływania. Ze sportem związany od najmłodszych lat, gdyż od pierwszej klasy szkoły podstawowej uczęszczał do szkoły sportowej. Aktualny zawodnik Kadry Narodowej w Pięcioboju Nowoczesnym. Wolny czas spędza aktywnie m.in. wybierając się na wycieczki rowerowe i ściankę wspinaczkową. Poza sportowo interesuje się militariami.
instruktor pływania warszawa
BARTOSZ POLASZYK
Instruktor pływania, ratownik WOPR. Z pływaniem związany od 15 lat, wieloletnie doświadczenie obecnie przekazuję swym podopiecznym. Zawsze miły i pomocny, łatwo nawiązuje kontakt zarówno z najmłodszymi dziećmi, jak i z bardziej doświadczonymi pływakami. Nie osiadając na laurach stara się bezustannie poszerzać swoją wiedzę trenerską.
instruktor pływania warszawa
PAULINA BARAN
Na co dzień aktywna pasjonatka wielu dyscyplin sportowych. Absolwentka AWF warszawa, trener II klasy pływania, ratownik WOPR, ale także instruktorka lekkiej atletyki, fitness oraz narciarstwa. Od zawsze związana ze sportem, najpierw trenując pływanie a później biegi długie. Swoją wiedzę lubi przekazywać innym, a w szczególności najmłodszym. Praca z dziećmi to dla niej największa przyjemność.
Paulina Batorzyńska instruktor pływania

PAULINA BATORZYŃSKA
Na codzień nauczyciel wychowania fizycznego w szkole ponadpodstawowej. Trener II klasy dyscypliny – pływanie. Od najmłodszych lat związana ze sportem. Oprócz pływania interesuje się również treningiem motorycznym, a w wolnej chwili lubi chwycić za rękawice i trochę poboksować.
instruktor pływania warszawa

MONIKA KACPRZAK
 Miłośniczka wszystkich sportów wodnych a w szczególności pływania i ratownictwa wodnego. Swoją przygodę ze sportem zaczęła jako zawodniczka Piłki Wodnej.
Z wykształcenia Pielęgniarka, Instruktor Pływania, Instruktor Ratownictwa Wodnego.
Każdą wolną chwilę poświęca na poszerzanie wiedzy, doskonalenie umiejętności i działalność społeczną.
Monika jest szaloną i pozytywną osobą, której nie da się nie lubić a zajęcia z nią to czysta przyjemność. 
instruktor pływania warszawa
ŁUKASZ CHYŁEK
Student Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego na wydziale Inżynieria Produkcji. Były piłkarz ręczny, obecnie pasjonat lotnictwa i sportów z wykorzystaniem własnej masy ciała. Sport w jego życiu zawsze odgrywał dużą role. Swoją przygodę z pływaniem rozpoczął jako dziecko, a obecnie to instruktor pływania z powołaniem.
Aleksandra Matejek instruktor pływania

ALEKSANDRA MATEJEK
Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie- fizjoterapeutka i instruktorka pływania. Od dzieciństwa związana ze sportem i treningami pływackimi. Zarówno jako fizjoterapeutka i instruktorka, pracuje głównie z dziećmi. Wakacje spędza aktywnie, pracując w charakterze wychowawcy na obozach sportowych dla dzieci. W wolnych chwilach pływa i chodzi po górach.
instruktor pływania warszawa
RADOSŁAW POLASZYK
Absolwent technikum logistycznego. Poza pływaniem, wielki pasjonat sportów zimowych. Od najmłodszych lat związany ze sportem. Uczestnik wielu zawodów rangi krajowej w pływaniu i w triathlonie, gdzie doskonalił umiejętności i wiedze, którą pragnie przekazać swoim podopiecznym . Ratownik WOPR z dużym doświadczeniem nad polskim Bałtykiem , a także sędzia PZP . Pracując jako instruktor zarówno z dziećmi jak i dorosłymi poprzez miłą atmosferę, z dużą dozą cierpliwości i empatii przekazuje techniki nauki pływania.
nauka pływania Warszawa
EWELINA SOCHACKA
Student Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego kierunek Ratownictwo Medyczne. Naukę pływania rozpoczął już w wieku przedszkolnym, uczestnik wielu zawodów pływackich rangi krajowej. Wielokrotny finalista Pływackich Mistrzostw Polski Juniorów. Instruktor pływania. Pływanie jest jego pasją i pragnie tę pasję przekazać swoim podopiecznym. Sport ten wpisuje się w propagowany przez niego zdrowy styl życia. Interesuje się dietetyką, fitnessem i kulturystyką. Jego postawa przekonuje, że na zdrowie trzeba sobie zapracować, a sport jest doskonałym sposobem realizacji tego celu.
ava4.png
MARCIN BAR
Pasjonat sportu z krwi i kości. Czynny zawodnik piłki wodnej. Absolwent AWF Warszawa. Trener II stopnia pływania, ratownik WOPR oraz instruktor snowboardu. Od najmłodszych lat związany ze sportem. Początkowo zawodnik pływania w klubie KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, gdzie równolegle trenował również piłkę wodna. Akademicki mistrz Europy w piłce wodnej, wielokrotny mistrz Polski oraz zdobywca pucharu Polski. Wielokrotny uczestnik mistrzostw Europy. Poza czynnym trenowaniem oddał się w pełni pracy trenerskiej. Prowadzi obecnie drużynę AZS UW Warszawa oraz reprezentację Polski u15 w piłce wodnej. Pasją do sportów wodnych stara się zarażać swoich podopiecznych od 10 lat.
instruktor pływania

ZUZANNA WOJTAL
Absolwentka AWF w Warszawie, instruktor pływania, ratownik WOPR oraz wychowawca kolonijny. Na co dzień pracuje jako instruktor pływania oraz fizjoterapeutka w Centrum Zdrowia Dziecka, gdzie prowadzi rehabilitację oraz zajęcia korekcyjne w wodzie z małymi pacjentami. Ze sportem związana od najmłodszych lat. Jej ulubionymi dyscyplinami są: pływanie, nurkowanie, narciarstwo oraz ratownictwo wodne. Swoją pasję związaną z ratownictwem realizuje od wielu lat pracując podczas wakacji na kąpieliskach morskich. Jest zaangażowana, cierpliwa i zawsze uśmiechnięta, co pomaga jej podopiecznym w przezwyciężaniu barier związanych z wodą