nauka Pływania Warszawa Ochota

Doskonalenie i nauka pływania w Warszawie na Ochocie to część oferty tworzonej przez Akademię Pływania Sebastiana Karasia. Naszą szeroką gamę zajęć dedykujemy zarówno dzieciom jak i osobom dorosłym na każdym poziomie zaawansowania. Prowadzimy zajęcia grupowe, a także w formie indywidualnej, tak aby sprostać wymaganiom każdego Klienta. 

Nasze zajęcia odbywają się na jednym obiekcie zlokalizowanym na Warszawskiej Ochocie :

By nauka pływania CRS WUM na Ochocie w Warszawie była efektywna, potrzebne jest odpowiednie miejsce. Jest to nowoczesny obiekt posiadający 2 niecki: 50-metrową zawierającą 10 torów oraz 25-metrową z czterema torami i znacznie cieplejszą wodą. Dzięki temu pływalnia ta oferuje świetne warunki zarówno dla osób wyczynowo trenujących pływanie, jak i tych, którzy zaczynają dopiero swoją przygodę z tą dyscypliną. Dużym atutem jest dostępność sporej widowni, z której rodzice mogą obserwować postępy swoich pociech. Klienci basenu przy ul. Księcia Trojdena 2C, oprócz niecek sportowych, dodatkowo mogą skorzystać z sauny suchej.
 

Jeżeli interesuje Cię nauka pływania Warszawa Ochota,

to zachęcamy do zapoznania się z naszymi grafikami oraz atrakcyjnym cennikiem zajęć.

 

 

Szkoła pływania Warszawa Ochota

Przyjazne obiekty i nasza pełna pozytywnej energii kadra sprawi, że doskonalenie i nauka pływania staną się świetną zabawą, podczas której umiejętności pływackie przyjdą płynnie i z szerokim uśmiechem na buzi każdego uczestnika zajęć! 😀 Nasza Szkoła pływania na Ochocie w Warszawie to gwarancja satsyfakcji!

Jesteś mieszkańcem Dzielnicy Warszawa Ochota? Rozpocznij naukę pływania lub doskonal swoje umiejętności pływackie razem z nami!

pływalnia trojdena

ochota

Treningi Pływackie Trojdena

Inne pływalnie, na których nas znajdziesz

pływalnia niegocińska

mokotów

pływalnia lindego

BIELANY

pływalnia Conrada

bielany

pływalnia Hirszfelda

ursynów

pływalnia inflancka

Śródmieście

Dlaczego nauka pływania to najlepsza forma aktywności dla Twojego Dziecka?​

Pływanie wszechstronnie rozwija cały układ mięśniowy. Podczas pływania angażujemy niemal wszystkie mięśnie naszego ciała!

Środowisko wodne sprawia, że układ kostno-stawowy znajduje się w warunkach odciążenia. Dzięki temu rozwijającym się kościom i stawom Twojej Pociechy nie grożą przeciążenia (często obecne w innych dyscyplinach sportu, np. piłce nożnej)

Przebywanie i ruch w wodzie to efektywny trening dla mięśni oddechowych, które są zmuszone do bardziej wytężonej pracy niż w warunkach lądowych. Pływanie zwiększa pojemność płuc i poprawia elastyczność klatki piersiowej.

Dlaczego nauka pływania to najlepsza forma aktywności dla Twojego Dziecka?

Ćwiczenia pływackie to świetny sposób na poprawę sylwetki u dzieci. Korygowanie zaokrąglonych pleców, wystająch łopatek, wszelkich asymetrii ciała czy otyłości, z pływaniem stanie się przyjemne i skuteczne!

Aktywność w środowisku wodnym to łagodna forma hartowania organizmu. Oznacza to, że Mali Pływacy są bardziej odporni na choroby.

Oswojenie z wodą i umiejętność pływania to krok ku zapewnieniu większego bezpieczeństwa podczas wakacyjnych zabaw nad wodą oraz otwarcie drogi do wielu wodnych dyscyplin tj. żeglarsto, windsurfing, nurkowanie i wielu innych!

Nauka pływania Warszawa Ochota
- nasze wodne szaleństwa!

Nauka pływania na warszawskiej Ochocie – nowocześnie prowadzone zajęcia blisko Ciebie!

Nowoczesność i innowacja to klucz do sukcesu w nauce pływania w Warszawie czy każdym innym mieście w Polsce. Dlatego też podczas naszych zajęć na Ochocie stosujemy najnowsze metody, które przekładają się na szybki rozwój umiejętności naszych kursantów. Z myślą o naszych uczniach, stale monitorujemy najświeższe trendy w metodyce nauczania pływania, aby zapewnić im treningi, które są nie tylko efektywne, ale także angażujące i dostosowane do indywidualnych potrzeb. Każda lekcja jest starannie zaplanowana, by maksymalnie wykorzystać czas spędzony w wodzie, co oznacza, że każda minuta treningu przynosi widoczne korzyści dla kondycji i techniki pływackiej.

Pływaj z pasją na Ochocie w Warszawie razem z nami!

Pływalnia CRS WUM na Ochocie to miejsce, gdzie energia udziela się zarówno wśród naszych instruktorów, jak i uczniów, co tworzy wyjątkową atmosferę, sprzyjającą rozwijaniu pasji do pływania. Z entuzjazmem podchodzimy do każdej lekcji, inspirując i motywując uczniów do pokonywania własnych ograniczeń i osiągania nowych celów. Nasz zespół to nie tylko zawodnicy i byli mistrzowie, ale przede wszystkim ludzie, którzy pływanie mają w sercu. Wspólnie świętujemy każdy sukces – od pierwszych samodzielnych ruchów w wodzie, aż po zaawansowane techniki pływackie. 

Dlatego też zapraszamy do naszej pływackiej społeczności na Ochocie w Warszawie, gdzie będziesz mógł nie tylko nauczyć się pływać, ale przede wszystkim poczuć, jak wielką radością może być ten sport.

Zajęcia dla każdego – odkryj swój styl podczas nauki pływania na Ochocie

Pływanie to nie tylko sport, to również forma ekspresji i możliwość odkrycia własnego potencjału. W naszej ofercie znajdziesz zajęcia dostosowane do każdego wieku i poziomu zaawansowania.

Bez względu na to, czy jesteś entuzjastą wodnych przygód, czy dopiero stawiasz pierwsze kroki w basenie, nasi trenerzy dopasują program nauczania, abyś mógł w pełni cieszyć się czasem spędzonym na pływalni. Przyjdź i odkryj swój styl w wodzie, a pływanie stanie się dla Ciebie nie tylko przyjemnością, ale i sposobem na życie!

Uwolnij potencjał z naszą Akademią – nauka pływania Ochota 

Osiąganie szczytów pływackich to nie tylko kwestia talentu, ale także rezultat ciężkiej pracy i systematycznego doskonalenia. W naszej Akademii na Ochocie znamy wartość ciągłego rozwoju i stwarzamy idealne warunki do nauki i udoskonalania pływackich umiejętności. Niezależnie od tego, czy Twoim celem jest nauka pływania, poprawa techniki, czy przygotowanie do zawodów pływackich, nasze zajęcia są zaprojektowane tak, aby wspierać cię w realizacji Twoich osobistych celów. Zdaj się na nasze doświadczenie i wiedzę, by już dziś poczuć różnicę podczas każdego ruchu w wodzie. Zapraszamy do zapisów na zajęcia!