szkoła pływania Niegocińska

Szkoła pływania Niegocińska

Akademia Pływania Sebastiana Karasia uczy pływać dzieci i osoby dorosłe od początku istnienia pływalni przy ul. Niegocińskiej 2a!

Nasi instruktorzy od lat zaszczepiają pasję do pływania wśród Mieszkańców Mokotowa. Obiekt OSiR Mokotów Niegocińska stwarza świetne warunki, aby zajęcia przebiegały komfortowo i bezpiecznie. 

Pływalnia OSiR Mokotów Niegocińska 2a

Pływalnia przy Niegocińskiej posiada 25-metrową nieckę z sześcioma szerokimi torami. Oprócz tego dostępny jest mniejszy basen z wydzielonymi czterema torami i znacznie cieplejszą wodą. Ta niecka idealnie sprawdza się przy nauce pływania młodszych dzieci, które dopiero zaczynają swoją przygodę z tą dyscypliną sportu. Dodatkowo klienci basenu mogą skorzystać także z sauny suchej. 

Pływalnia przy ul. Niegocińskiej jest nowoczesnym, przestronnym obiektem, który dobrze doświetla światło dzienne. Dużym atutem obiektu jest obecność widowni, która umożliwia obserwowanie przebiegu zajęć czy dopingowanie podczas rozgrywanych tam zawodów. Te wszystkie elementy składają się na przyjazny, komfortowy klimat, jaki panuje na obiekcie.

Zadowoleni klienci pływalni OSiR Mokotów Niegocińska 

Liczba zadowolonych klientów, którzy regularnie korzystają z Kompleksu Sportowego przy Niegocińskiej 2A, świadczy o wysokiej jakości usług, jakie oferuje ten obiekt. 

Kiedy Twoja Pociecha doskonali swoje umiejętności pływackie, Ty możesz pójść jej śladami i spędzić ten czas w basenie lub skorzystać z sauny. Czy to nie jest układ idealny?:)

szkoła pływania Niegocińska
szkoła pływania Niegocińska
szkoła pływania Niegocińska

Szkoła Pływania Niegocińska

Mapa dojazdu

Poznaj Naszych instruktorów pływania

Szkoła Pływania Niegocińska 2A

instruktor pływania warszawa
MONIKA BARYŁKA
Na co dzień aktywna pasjonatka wielu dyscyplin sportowych. Absolwentka AWF warszawa, trener II klasy pływania, ratownik WOPR, ale także instruktorka lekkiej atletyki, fitness oraz narciarstwa. Od zawsze związana ze sportem, najpierw trenując pływanie a później biegi długie. Swoją wiedzę lubi przekazywać innym, a w szczególności najmłodszym. Praca z dziećmi to dla niej największa przyjemność.
instruktor pływania warszawa
JACEK ŚWIDERSKI
Absolwent AWF Warszawa na kierunku wychowanie fizyczne. Ze sportem związany od 7 roku życia trenując pięciobój nowoczesny. 2-krotny Mistrz Europy w pięcioboju nowoczesnym w kategorii junior młodszy. Obecnie instruktor pływania, a także trener przygotowania motorycznego. Stara się podchodzić do każdej osoby bardzo indywidualnie. Wyznaje zasadę „nauki poprzez zabawę” przede wszystkim do najmłodszych, aby każde dziecko wychodziło z zajęć z wielkim uśmiechem. Prywatnie: miłośnik dobrego jedzenia i dobrego kina akcji.

Grafik zajęć
Szkoła Pływania Niegocińska 2A

szkołą pływania Niegocińska

Jesteś zainteresowany zapisaniem się na zajęcia w naszej Szkole Pływania Niegocińska?