nauka Pływania Warszawa mokotów

Doskonalenie i nauka pływania w Warszawie Mokotów to część oferty tworzonej przez Akademię Pływania Sebastiana Karasia. Naszą szeroką gamę zajęć dedykujemy zarówno dzieciom jak i osobom dorosłym na każdym poziomie zaawansowania. Prowadzimy zajęcia grupowe, a także w formie indywidualnej, tak aby sprostać wymaganiom każdego Klienta. Nasza szkoła pływania na Mokotowie w Warszawie to miejsce, któremu warto zaufać!

Nauka pływania OSiR Mokotów Warszawa – nasze zajęcia odbywają się na jednym obiekcie zlokalizowanym na Warszawskim Mokotowie :

Pływalnia posiada 25-metrową nieckę zawierającą 6 torów oraz mniejszy basen rekreacyjny z cieplejszą wodą. Jest on idealny dla mniejszych dzieci, które dopiero zaczynają swoją przygodę z pływaniem lub są na jej początku:) Jeśli w grę wchodzi nauka pływania OSiR na Mokotowie w Warszawie, dużym atutem jest dostępność widowni, z której rodzice mogą obserwować postępy swoich pociech. Klienci basenu przy ul. Niegocińskiej 2A, oprócz niecki sportowej, dodatkowo mogą skorzystać z sauny suchej.
 

Jeżeli interesuje Cię nauka pływania Warszawa Mokotów,

to zachęcamy do zapoznania się z naszym grafikiem oraz atrakcyjnym cennikiem zajęć.

Szkoła pływania Warszawa Mokotów

Przyjazny obiekt i nasza pełna pozytywnej energii kadra sprawi, że doskonalenie i nauka pływania na Mokotowie w Warszawie staną się świetną zabawą, podczas której umiejętności pływackie przyjdą płynnie i z szerokim uśmiechem na buzi każdego uczestnika zajęć! 😀

Jesteś mieszkańcem Dzielnicy Warszawa Mokotów? Rozpocznij naukę pływania lub doskonal swoje umiejętności pływackie razem z nami!

 

pływalnia niegocińska

mokotów

pływalnia niegocińska

Inne pływalnie, na których nas znajdziesz

pływalnia trojdena

ochota

pływalnia lindego

BIELANY

pływalnia Conrada

bielany

pływalnia Hirszfelda

Ursynów

pływalnia inflancka

Śródmieście

Dlaczego nauka pływania to najlepsza forma aktywności dla Twojego Dziecka?​

Pływanie wszechstronnie rozwija cały układ mięśniowy. Podczas pływania angażujemy niemal wszystkie mięśnie naszego ciała!

Środowisko wodne sprawia, że układ kostno-stawowy znajduje się w warunkach odciążenia. Dzięki temu rozwijającym się kościom i stawom Twojej Pociechy nie grożą przeciążenia (często obecne w innych dyscyplinach sportu, np. piłce nożnej)

Przebywanie i ruch w wodzie to efektywny trening dla mięśni oddechowych, które są zmuszone do bardziej wytężonej pracy niż w warunkach lądowych. Pływanie zwiększa pojemność płuc i poprawia elastyczność klatki piersiowej.

Dlaczego nauka pływania to najlepsza forma aktywności dla Twojego Dziecka?

Ćwiczenia pływackie to świetny sposób na poprawę sylwetki u dzieci. Korygowanie zaokrąglonych pleców, wystająch łopatek, wszelkich asymetrii ciała czy otyłości, z pływaniem stanie się przyjemne i skuteczne!

Aktywność w środowisku wodnym to łagodna forma hartowania organizmu. Oznacza to, że Mali Pływacy są bardziej odporni na choroby.

Oswojenie z wodą i umiejętność pływania to krok ku zapewnieniu większego bezpieczeństwa podczas wakacyjnych zabaw nad wodą oraz otwarcie drogi do wielu wodnych dyscyplin tj. żeglarsto, windsurfing, nurkowanie i wielu innych!

Nauka pływania Warszawa Mokotów
- nasze wodne szaleństwa!