szkoła pływania hirszfelda

Szkoła pływania Hirszfelda

Akademia Pływania Sebastiana Karasia uczy pływać dzieci i osoby dorosłe od także na pływalni przy ul Hirszfelda 11!

Nasi instruktorzy od nowego sezonu zaczną zaszczepiać pasję do pływania także wśród Mieszkańców Ursynowa. Obiekt  UCRiS Hirszfelda stwarza świetne warunki, aby zajęcia przebiegały komfortowo i bezpiecznie. 

Pływalnia UCRiS Hirszfelda

Pływalnia przy Hirszfelda posiada 25-metrową nieckę z pięcioma torami. Jest nowoczesnym, przestronnym obiektem, który dobrze doświetla światło dzienne. Dużym atutem obiektu jest obszerna widownia, która umożliwia obserwowanie przebiegu zajęć czy dopingowanie podczas rozgrywanych tam zawodów. Te wszystkie elementy składają się na przyjazny, komfortowy klimat, jaki panuje na obiekcie.

Liczba zadowolonych klientów, którzy regularnie korzystają z Zespołu Obiektów Sportowych Hirszfelda, świadczy o wysokiej jakości usług, jakie oferuje ten obiekt.

szkoła pływania hirszfielda
szkoła pływania hirszfielda
szkoła pływania hirszfielda

Poznaj Naszych instruktorów pływania

w Szkole Pływania Hirszfelda

instruktor pływania warszawa
JACEK ŚWIDERSKI
Absolwent AWF Warszawa na kierunku wychowanie fizyczne. Ze sportem związany od 7 roku życia trenując pięciobój nowoczesny. 2-krotny Mistrz Europy w pięcioboju nowoczesnym w kategorii junior młodszy. Obecnie instruktor pływania, a także trener przygotowania motorycznego. Stara się podchodzić do każdej osoby bardzo indywidualnie. Wyznaje zasadę „nauki poprzez zabawę” przede wszystkim do najmłodszych, aby każde dziecko wychodziło z zajęć z wielkim uśmiechem. Prywatnie: miłośnik dobrego jedzenia i dobrego kina akcji.
instruktor pływania warszawa
JOANNA LEZIAK
Absolwentka AWF Warszawa, Instruktorka Pływania, Fizjoterapeutka. Sport jest jej pasją od najmłodszych lat, uwielbia przekazywać ją zarówno młodszym, jak i starszym podopiecznym. Zaangażowana w swoją pracę, uśmiechnięta i cierpliwa, co pomaga jej podopiecznym w rozwijaniu umiejętności pływackich. Interesuje się zdrowym stylem życia i chętnie podzieli się wiedzą na temat dietetyki i fizjoterapii.
instruktor pływania warszawa
DOMINIKA LIPKOWSKA
Studentka Politechniki Warszawskiej na wydziale chemicznym. Instruktor pływania i ratownik wodny z pasji do wykonywanej pracy. Wychowawca kolonijny posiadający kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy. Poza pływaniem uwielbia sporty zimowe takie jak jazda na nartach lub desce snowboardowej. Od najmłodszych lat wielkie zamiłowanie do sportu a w szczególności do pływania o czym świadczy wiele lat profesjonalnego treningu. Zawsze miła, uśmiechnięta i w 100% zaangażowana w swoje zajęcia, ponieważ szerzenie zamiłowania do pływania i nie tylko to jeden z ważniejszych celów, które chciałaby osiągnąć.
instruktor pływania warszawa

PAWEŁ LENARTOWICZ
  Absolwent Szkoły Mistrzostwa Sportowego im. Janusza Kusocińskiego w Warszawie. Od zawsze jego pasją był sport. Intensywnie trenuje triathlon od 9 lat, odnosząc wiele sukcesów. Ratownik WOPR i instruktor pływania. Z zapałem i optymizmem przekazuje wiedzę, zarówno tym starszym, jak i młodszym podopiecznym.

Grafik zajęć naszej Szkoły Pływania
Hirszfelda 11

Jesteś zainteresowany zapisaniem się na zajęcia w naszej Szkole Pływania Hirszfelda na Ursynowie?