Treningi Pływackie Inflancka

Treningi pływackie Inflancka

Team Sebastiana Karasia prowadzi treningi pływackie na Basenach Inflancka aż 6 dni w tygodniu!

Nasi Trenerzy już od kilku lat pomagają w osiąganiu progresu pływackiego wśród osób dorosłych. Baseny Inflancka stwarzają świetne warunki, aby zajęcia przebiegały komfortowo i bezpiecznie. 

Baseny Inflancka 

Pływalnia przy Inflanckiej 8 to obiekt posiadający 50-metrową nieckę zawierającą 10 torów  oraz  basen rekreacyjny. Dzięki temu obiekt ten oferuje świetne warunki zarówno dla osób wyczynowo trenujących pływanie, jak i tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z tą dyscypliną. Dodatkowo klienci basenu mogą skorzystać z nowoczesnego kompleksu saun, siłowni oraz salki fitness.

Treningi Pływackie Inflancka

Mocne atuty Zespołu Sebastiana Karasia

Przekazywanie pływackiej wiedzy i wydobywanie maksymalnego pływackiego potencjału Uczestników naszych zajęć to priorytet Teamu Sebastiana Karasia! Dużym atutem naszego programu nauki i doskonalenia techniki pływackiej jest usystematyzowany i wyselekcjonowany przez Sebastiana zestaw ćwiczeń, które znacznie poprawiają świadomość w wodzie i przekładają się na ekonomię i prędkość przemieszczania się w wodzie. Nasi Trenerzy w jednolity sposób patrzą na cele pływackie naszych Zawodników i posługują się spójnymi metodami w swojej pracy. 
Treningi pływackie, które prowadzimy w formie grupowej, to także przemyślany plan działania. Sebastian Karaś osobiście przygotowuje każdą jednostkę, tak aby łączyła w sobie pracę nad elementami technicznymi oraz wytrzymałością organizmu. Cały plan przygotowany jest z myślą o budowaniu formy na okres startowy, czyli czas wiosenno-letni.

 

Treningi Pływackie Inflancka

Formy prowadzonych zajeć

W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie! Prowadzimy godzinne jednostki zajęć w trzech formach, które różnią się stopniem indywidualności pracy z trenerem oraz celami pływackimi. Oferujemy:
Trening odbywa się w max. 10-osobowej grupie. Celem jest utrwalanie prawidłowych wzorców technicznych (głównie kraula) oraz praca nad wytrzymałością pływacką, rozwijanie określonych stref energetycznych zgodnie z etapem w przygotowaniu do sezonu startowego.
Trening prowadzony jest w 3-osobowej grupie. Cała jednostka skupia się na nauce lub doskonaleniu oraz utrwalaniu aspektów technicznych. Nasi Trenerzy korzystają z najnowocześniejszego sprzetu do komunikacji podwodnej, dzięki czemu Uczestnik zajęć technicznych dostaje bardzo dużo cennych wskazówek i bierzącego feedback’u od prowadzącego.
 
 Jest to najbardziej precyzyjna i intensywna praca nad indywidualnymi potrzebami Uczestnika. Możliwe jest wybranie treningu rozbudowanego o podwodną wideoanalizę techniki pływania.
Treningi Pływackie Inflancka
Treningi Pływackie Inflancka
Treningi Pływackie Inflancka
Treningi Pływackie Inflancka
pływanie dla dorosłych Warszawa Śródmieście
pływanie dla dorosłych Warszawa Śródmieście

Poznaj Naszych Trenerów pływania

Treningi Pływackie Inflancka

trener pływania warszawa
SEBASTIAN KARAŚ
Założyciel Akademii Pływania i grupy sportowej Team Karaś. Mistrz Polski w pływaniu na wodach otwartych, trener pływania z 12-letnim doświadczeniem w szkoleniu oraz przygotowaniu startowym pływaków i triathlonistów. Pierwszy człowiek na świecie, który pokonał wpław dystans 100 kilometrów z Kołobrzegu na Bornholm w czasie 28 godzin i 30 minut. Rekordzista Polski w pokonaniu wpław Kanału La Manche – dystansu 41 kilometrów w czasie 8 godzin i 48 minut (1:17/100 metrów). Rekordzista Otyliady z wynikiem 54 kilometry i 200 metrów w czasie 12 godzin(1:19/100 metrów). Wieloletni członek Kadry Polski. Reprezentant kraju na licznych zawodach z cyklu Pucharu Europy oraz Świata na wodach otwartych na olimpijskim dystansie 10-ciu kilometrów.
trener pływania warszawa
KAROLINA SZCZEPANIAK
Absolwentka Uniwersytetu The University of Alabama w USA. Trener pływania, studentka psychologii . Uczestniczka Igrzysk Olimpijskich w Pekinie 2008 oraz Londynie 2012 w pływaniu. Przekazywanie wiedzy innym na temat techniki plywania jest jej pasją, którą dzieli się ze swoimi podopiecznymi. Motywuje , dopinguje i chwali za każdy poprawnie wykonany ruch na lądzie jak i w wodzie. Ma świetny kontakt z dziećmi. Jest osobą zdeterminowaną konsekwentną i systematyczną, na której zawsze można polegać. Na co dzień pasjonatka zwierząt:)
trener pływania warszawa
MATEUSZ GRULA
Zawodnik z 12- letnim doświadczeniem, przez lata kariery związany z Warszawskimi klubami: UKS G-8 Bielany Warszawa i AZS AWF Warszawa. Wielokrotny Mistrz Polski Juniorów w pływaniu, medalista Mistrzostw Polski Seniorów i Młodzieżowców, rekordzista Polski Juniorów. Od kilku lat realizuje swoją pasję również jako instruktor pływania, starając się przekazać dzieciom i dorosłym wiedzę zdobytą przez lata treningów i startów w zawodach. Na co dzień zajmuje się prawem.
trener pływania warszawa
FILIP PYTEL
Od najmłodszych lat związany z pływaniem. Były zawodnik takich klubów jak Polonia Warszawa, G8 Bielany Warszawa. Instruktor pływania, ratownik WOPR. Prywatnie miłośnik gór, najlepiej przemierzanych na rowerze MTB oraz wszelkich sportów wodnych. Tata swojej córki- Maliny 🙂
trener pływania warszawa
NATALIA KARAŚ
Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, instruktorka pływania, fizjoterapeutka. Od dzieciństwa związana z pływaniem kilkuletnią karierą zawodniczą, medalistka zawodów rangi krajowej. Opiekunka kolonijna, ukończyła kurs pierwszej pomocy. Niezwykle opiekuńcza i ciepła. Praca na basenie jest jej pasją, którą z powodzeniem zaraża wszystkich swoich podopiecznych. Ma świetny kontakt z dziećmi. Jest osobą niezwykle konsekwentną i systematyczną, na której zawsze można polegać. Na co dzień aktywna pasjonatka wielu dyscyplin sportowych.
183312169_2919286791618555_5915708010187393707_n

BARTOSZ GRZELEC
Były zawodnik wyczynowo trenujący pływanie.
Uczestnik Europejskich Igrzysk Młodzieży, wielokrotny mistrz i rekordzista Polski oraz wieloletni członek kadry narodowej juniorów. Podczas swojej kariery zawodniczej był szkolony pod okiem najlepszych specjalistów w swoim fachu.
Pływanie towarzyszy mu już od ponad 20 lat, Jest to jego pasja, coś, czym się interesuje. Dzięki temu ze swojej strony może zagwarantować: – 100% uwagi i zaangażowania oraz indywidualne podejście do każdego kursanta. Dodatkowo cechuje go cierpliwość, spokój i determinacja w dążeniu do celu. Na co dzień pasjonat motoryzacji, podróży oraz przeróżnych aktywności sportowych.

Grafik zajęć
Treningi Pływackie Inflancka

Jesteś zainteresowany zapisaniem się na Treningi Pływackie Inflancka?