Nauka i doskonalenie pływania dla dorosłych w Warszawie

Zapraszamy na naukę i doskonalenie pływania dla osób dorosłych. Mamy bardzo duże doświadczenie w prowadzeniu zajęć z osobami dorosłymi. Nauczyliśmy pływać już setki osób i przerobiliśmy bardzo wiele różnych przypadków i nic nas już nie zaskoczy! 😉 Skutkuje to również tym, że proces nauki jest skrócony do minimum, ponieważ nie tracimy czasu na zadania, które nie przynoszą efektów. Pracujemy z pływakami na każdym poziomie zaawansowania, od podstaw do wysokiego poziomu sportowego.

Jeżeli Twoim celem jest:

Nauka poprawnej techniki 4 styli pływackich,

– Większa pewność siebie w wodzie,

– Czerpanie radości i profitów zdrowotnych z pływania,

To nasze lekcje pływania są właśnie dla Ciebie!

Gdzie pływamy?

Nauka i doskonalenie pływania dla dorosłych odbywa się w dwóch formach

  • Trening techniczny

    Realizowany jest w małej – 3-osobowej grupie, do której osoba zostaje przydzielone na podstawie umiejętności. Wszystkim uczestnikom zajęć zapewniamy w ten sposób indywidualne podejście. Zajęcia trwają 60 minut, ukierunkowane są na naukę pływania i doskonalenie 4 styli pływackich.

  •  Trening grupowy

    Lekcje doskonalenia pływania w formie grupowej – zajęcia pływania dla dorosłych odbywają się w jednostkach 60 minutowych. Głównym celem jest poprawa techniki 4 styli pływackich, a także elementów technicznych takich jak nawroty, skoki do wody. Na zajęciach pracujemy również nad poprawą wydolności w wodzie. Po naszych zajęciach pływania dostaniesz zastrzyk energii na cały dzień! 🙂

Pływaj poprawnie technicznie

Pływaj z radością

Pływaj z nami! 🙂 

 

Przeczytaj także:   Pływacki savoir-vivre, czyli kilka niepisanych zasad na basenie