obóz pływacki
obóz pływacki
obóz pływacki

Rodzinny Obóz Pływacki w Dadaju

To nasz kolejny obóz pływacki w urokliwym Dadaju. Jednak po raz pierwszy zabraliśmy ze sobą w to miejsce całe Rodziny!
Grupa dorosłych intensywnie przepracowała te 5 dni na pływalni. Pod okiem trenerów: Karoliny, Mateusza i Sebastiana wytrwale zgłębiała tajniki 'Ekonomicznego Kraula’.
Młodsza ekipa razem z trenerką Pauliną wykorzystała ten czas równie aktywnie. Nie zabrakło zajęć z doskonalenia pływania oraz szaleństw na świeżym powietrzu, tym bardziej, że pogoda trafiła nam się idealna!
 

Obóz pływacki w Dadaju – kilka słów od Sebastiana Karasia

„Majówka w Dadaju przeminęła w błyskawicznym tempie. Zawodnicy zrealizowali 8 jednostek pływackich. W pierwszej części treningu, na świeżej głowie i wypoczętym mięśniu, koncentrowaliśmy się na doskonaleniu techniki „Ekonomicznego Kraula”. Zależało nam na tym, aby na początku treningu układ nerwowo-mięśniowy przyswoił jak najwięcej prawidłowych wzorców i je zapamiętał. W drugiej części treningu koncentrowaliśmy się na kształtowaniu wytrzymałości w wodzie. Podczas zadań głównych nie raz należało wyjść ze swojej strefy komfortu. Utrzymanie techniki podczas odcinków z wyższą intensywnością, a także tych o stosunkowo dużej objętości, jest trudne, ale bardzo ważne w całym procesie. Pływanie jest taką dyscypliną sportu, że ciężko o wyniki pracując tylko i wyłącznie nad techniką. Należy zadbać także o „silnik”, który odgrywa bardzo ważną rolę. Z drugiej strony pływając niechlujnie puste kilometry, również nie będzie oczekiwanych rezultatów. Jak to w życiu trzeba zachować balans.”

Rodzinny obóz pływacki – idealny układ dla aktywnych 

Nasze rodzinne wydarzenia to świetna okazja, aby dorośli zawodnicy mogli w pełni skupić się na treningach pływackich i dodatkowych jednostkach ogólnorozwojowych, a także spędzili piękne chwile ze swoimi bliskimi. Rodzinne spotkania przy  ognisku i wspólny czas w urokliwych okolicznościach przyrody, to bezcenne doświadczenia, na które często brakuje czasu w codziennym pędzie.

Przeczytaj także:   WOŚP- Licytacje lekcji pływania

Z tego miejsca zapraszamy każdego dorosłego na lekcje pływania w Warszawie w jednej z 4 lokalizacji!

Zapraszamy do pełnej fotogalerii z naszego Rodzinnego Obozu Pływackiego w Dadaju!

Oferta naszych najbliższych wyjazdów

Jesteś zainteresowany kolejnymi wyjazdami organizowanymi przez Akademię Pływania SK? Jeśli tak, zapraszamy Cię serdecznie do zapoznania się z ofertą najbliższych pływackich wydarzeń!

 

A może interesują Cię zajęcia z doskonalenia pływania? W takim razie odwiedź naszą Akademię i zapisz się naukę pływania w Warszawie już dziś. Zapraszamy!

 
obóz pływacki
obóz pływacki
obóz pływacki
Super impreza! Bardzo dziękuję Organizatorom za sportowe emocje, wspaniałą atmosferę i jak zwykle pełen profesjonalizm. Największy 🏆 należy się Wam!!!!!
ewa
Gratulacje dla wszystkich zwycięzców! Super impreza, wielkie podziękowania dla organizatorów 🙂.
teodor
Było super!
Karolina
Wszystko wczoraj zagrało idealnie:) Ekstra organizatorzy i ekstra zawodnicy. Nawet pogoda na ten jeden dzień przestała się wygłupiać i tez była ekstra 😉 Dzięki i gratulacje!
Artur