Zapraszamy na:

Pływacka sierpniówka w Giżycku

Serdecznie zapraszamy na nasz pływacki sierpniowy długi weekend. W programie przewidziane są zarówno zajęcia na basenie, jak i open water. Nie zabraknie również ćwiczeń na lądzie ukierunkowanych na pływanie. Chcesz przyjechać z dziećmi? Zapraszamy! Przewidzieliśmy również dużo atrakcji dla najmłodszych, m.in. treningi pływackie, pływanie na SUP-ach czy wycieczka do parku linowego. Nie czekaj, zapisz się już dziś!

Termin

8 - 11 sierpnia

Program

Treningi pływackie i open water

+ atrakcje dla dzieci

* PROMOCJA DLA RODZIN

Cena

1649

(osoba trenująca)

Zakwaterowanie

COS Giżycko (odnowiona część hotelowa)

PROGRAM

DOROŚLI

 • 4 treningi na pływalni
 • trening open water na wyznaczonej trasie uwzględniając najważniejsze elementy techniczne i taktyczne w pływaniu na wodach otwartych
 • przeprawę wpław przez Jezioro Kisajno z asekuracją na kajaku
 • wideoanaliza techniki pływania
 • stretching ukierunkowany na pływanie
 • ćwiczenia wzmacniające na lądzie dla pływaków
 • ognisko integracyjne

DZIECI

 • 4 treningi pływackie
 • pływanie na SUP-ach
 • wycieczka do parku linowego
 • ognisko integracyjne
 • gry i zabawy na świeżym powietrzu lub hali

ZAKWATEROWANIE + BAZA TRENINGOWA

COS Giżycko

Centralny Ośrodek Sportu – Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Giżycku to pięknie położony kompleks sportowy nad Jeziorem Kisajno. Uczestnicy obozu będą zakwaterowani w nowoczesnych pokojach dwuosobowych zlokalizowanych w odnowionej części hotelowej. Na obszernym terenie obiektu znajdują się internaty sportowe, siłownia, ścianka wspinaczkowa, wypożyczalnia sprzętu wodnego, kort tenisowy, plaża ze strzeżonym miejscem do kąpieli (3 tory 50 m), plac zabaw dla dzieci.

Pływalnia Park Wodny Wilkasy

Jezioro Kisajno

KADRA

trener pływania warszawa

MATEUSZ GRULA
Zawodnik z 12- letnim doświadczeniem, przez lata kariery związany z Warszawskimi klubami: UKS G-8 Bielany Warszawa i AZS AWF Warszawa. Wielokrotny Mistrz Polski Juniorów w pływaniu, medalista Mistrzostw Polski Seniorów i Młodzieżowców, rekordzista Polski Juniorów. Od kilku lat realizuje swoją pasję również jako instruktor pływania, starając się przekazać dzieciom i dorosłym wiedzę zdobytą przez lata treningów i startów w zawodach. Na co dzień zajmuje się prawem.
sebastian
SEBASTIAN KARAŚ
Założyciel Akademii Pływania i grupy sportowej Team Karaś. Mistrz Polski w pływaniu na wodach otwartych, trener pływania z 12-letnim doświadczeniem w szkoleniu oraz przygotowaniu startowym pływaków i triathlonistów. Pierwszy człowiek na świecie, który pokonał wpław dystans 100 kilometrów z Kołobrzegu na Bornholm w czasie 28 godzin i 30 minut. Rekordzista Polski w pokonaniu wpław Kanału La Manche – dystansu 41 kilometrów w czasie 8 godzin i 48 minut (1:17/100 metrów). Rekordzista Otyliady z wynikiem 54 kilometry i 200 metrów w czasie 12 godzin(1:19/100 metrów). Wieloletni członek Kadry Polski. Reprezentant kraju na licznych zawodach z cyklu Pucharu Europy oraz Świata na wodach otwartych na olimpijskim dystansie 10-ciu kilometrów.
trener pływania warszawa
NATALIA KARAŚ
Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, instruktorka pływania, fizjoterapeutka, instruktorka stretchingu. Od dzieciństwa związana z pływaniem kilkuletnią karierą zawodniczą, medalistka zawodów rangi krajowej. Opiekunka kolonijna, ukończyła kurs pierwszej pomocy. Niezwykle opiekuńcza i ciepła. Praca na basenie jest jej pasją, którą z powodzeniem zaraża wszystkich swoich podopiecznych. Ma świetny kontakt z dziećmi. Jest osobą niezwykle konsekwentną i systematyczną, na której zawsze można polegać. Na co dzień aktywna pasjonatka wielu dyscyplin sportowych.

PEŁNY CENNIK

1649 zł

os. trenująca

*promocja dla rodzin przy zapisie minimum 3 osób trenujących – 50 zł/os.

899 zł

os. towarzysząca

CENA OBEJMUJE:

 • Zakwaterowanie w nowoczesnych pokojach dwuosobowych (3 noclegi)
 • Profesjonalną opiekę trenerską
 • Treningi na pływalni / open water
 • Pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja)
 • Wideoanalizę techniki pływania, omówienie i korekcję błędów
 • Atrakcje dla dzieci
 • Obozowy gadżet
 • Cena nie zawiera kosztów transportu

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

1. Wypełnij formularz

W celu zgłoszenia na kurs wypełnij i prześlij do nas poniższy formularz.  Jeżeli jesteś naszym klientem i posiadasz już swoje konto,  jest możliwość bezpośredniego zapisu na wydarzenie: Pływacka Sierpniówka z atrakcjami dla dzieci.

2. Utwórz konto

Utwórz swoje indywidualne konto na platformie Active Now, klikając w linka, który otrzymasz mailowo po zaakceptowaniu przez nasz zespół Twojego zgłoszenia. 

3. Dokonaj wpłaty

Dokonaj automatycznej płatności na swoim profilu na platformie Active Now. Dokonanie wpłaty zaliczki kwoty: 999 zł/os w terminie 3 dni od zgłoszenia stanowi gwarancję rezerwacji miejsca.

4. Dodatkowe informacje

W przypadku zgłoszenia osoby towarzyszącej oraz specjalnych wymagań co do diety, prosimy o napisanie maila na adres: kontakt@karas-swimmingteam.pl

formularz zapisów