MASAŻE

Serdecznie zapraszamy naszych pływaków do skorzystania z oferty masaży w Studio Treningu i Masażu. Masaże wykonywane są przez doświadczoną masażystkę Paulinę Batorzyńską. W ofercie można znaleźć masaże klasyczne, relaksacyjne oraz sportowe.  Warto pamiętać, że dobra regeneracja jest równie ważna jak sam proces treningowy.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty kursu!

MIEJSCE:

STUDIO TRENINGU I MASAŻU

Nasze studio, to kameralne miejsce na mapie Warszawy, znajdujące się na warszawskich Bielanach. Zależy nam, abyś czuł/czuła się swobodnie, dlatego podczas treningu będziesz tylko Ty i Trener. Studio wyposażone jest w niezbędny sprzęt treningowy potrzebny do osiągnięcia Twojego celu, szatnię, prysznic, wc, oddzielny gabinet masażu. Tu poczujesz się jak w domu!

Adres: Wólczyńska 57

PAULINA BATORZYŃSKA

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Wiedzę i umiejętności w zakresie kultury fizycznej rozwijała podczas studiów zagranicznych w University of Lisbon (Uniwersytet Lizboński), wydział – Human Kinetics.

Autor oraz współautor publikacji naukowych z obszaru aktywności fizycznej, wychowania fizycznego oraz sportu. Jako prelegent podczas licznych konferencji naukowych przedstawiała wyniki badań własnych, dotyczących obszaru kultury fizycznej. Współpracowała z prestiżowymi, warszawskim uczelniami wyższymi takimi jak: Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie (Zakład Teorii i Metodyki Wychowania Fizycznego)  oraz Akademia Pedagogiki Specjalnej – nauczyciel akademicki. 

 UPRAWNIENIA TRENERSKIE/INSTRUKTORSKIE

  1. Trener Przygotowania Motorycznego,
  2. Dyplom PFS Personal Trainer,
  3. Dyplom PFS Gym Instructor,
  4. Certyfikat PFS Trener Dzieci i Młodzieży,
  5. Szkolenie z Treningu Medycznego – Trener Medyczny
  6. Trener Pływania II Klasy (licencja Polski Związek Pływacki),
  7. Instruktor – Fitness – nowoczesny formy gimnastyki,
  8. Instruktor Sportu – Samoobrona i Sport Walki,
  9. Specjalizacja instruktorska – Korektywa i Kompensacja,
  10. Masażysta I i II stopnia.

MASAŻ – JAKI WYBRAĆ DLA SIEBIE?

Z nami zrelaksujesz się po ciężkim dniu lub treningu. Pozbędziesz się bólu, napięcia, zadbasz również o komfort psychiczny oraz zniwelujesz stres. Oferujemy Ci masaż klasyczny, relaksacyjny oraz sportowy.

MASAŻ KLASYCZNY

Masaż klasyczny jest najpopularniejszą formą masażu. Stosuje się w nim następujące techniki: głaskanie, rozcieranie, ugniatanie, oklepywanie, wibracje, wykorzystując siłę nacisku na mięśnie, przy użyciu dłoni, przedramion oraz łokci. Siła  nacisku dostosowana jest do potrzeb i preferencji osoby masowanej. Celem masażu klasycznego jest przede wszystkim rozluźnienie napiętych mięśni, ulepszenie przepływu krwi, zwiększenie elastyczności mięśni,  zakresu ruchomości oraz zmniejszenie odczucia dolegliwości bólowych. Dodatkowo ten rodzaj masażu pozytywnie wpływa na Twoje samopoczucie, stany emocjonalne, redukuje stres. Ten rodzaj masażu polecamy dla osób, które chcą poprawić swoje zdrowie fizyczne i psychiczne.

MASAŻ RELAKSACYJNY

Masaż relaksacyjny jest zabiegiem wpływającym nie tylko na stan fizyczny, lecz także na stan psychiczny pacjenta. W przeciwieństwie do masażu klasycznego, masaż relaksacyjny charakteryzuje się użyciem o wiele mniejszej siły. Techniki wykorzystywane w masażu relaksacyjnym są podobne do technik stosowanych w wersji klasycznej. Ważnym elementem masażu relaksacyjnego jest przede wszystkim atmosfera, komfort osoby masowanej oraz jej upodobania. Masaż relaksacyjny polecany jest osobą potrzebującym odprężenia, złagodzenia napięcia mięśniowego po całym dniu oraz będących w ciągłym stresie.

MASAŻ SPORTOWY

W masażu sportowym wykorzystywane techniki są podobne do technik stosowanych jak w masażu klasycznym. Różnica polega na tym, że w masażu sportowym pracuje się na określonym mięśniu lub grupie mięśniowej, a siła nacisku jest większa niż w masażu klasycznym. To właśnie większa siła nacisku pozwala na lepszą stymulację tkanki głębokiej powodując, że staje się ona mobilniejsza, elastyczniejsza i mniej podatna na urazy. Główną funkcją masażu sportowego jest to, że przyśpiesza regenerację mięśni, ścięgien oraz więzadeł, niweluje napięcie mięśniowe, zwiększa zakres ruchu, minimalizując ryzyko wystąpienia kontuzji, a przede wszystkim zwiększa wydajność sportowca. Ten rodzaj masażu polecany jest głównie sportowcom oraz osobom amatorsko uprawiającym daną dyscyplinę sportową.

cennik

Sesja Indywidualna

już od 135 pln*

* w pakiecie 10 spotkań

Zachęcamy do zapoznania się
z dokładną ofertą poniżej:

Dobra regeneracja to zmniejszenie ryzyka kontuzji!