Zapraszamy na:

Pływacka majówka na Kaszubach

Serdecznie zapraszamy do spędzenia tegorocznej majówki na sportowo razem z nami. W tym roku ponownie spędzimy ten czas na urokliwych Kaszubach, ale tym razem w Gniewinie. Będziemy stacjonować w nowoczesnym Hotelu Mistral, stworzonym z myślą o sportowcach. Szczegóły znajdziesz poniżej. Chciałbyś przyjechać z dziećmi? Nie ma problemu. Przewidzieliśmy również treningi i atrakcje dla maluchów.

Partner wydarzenia:

Triathlon - plany treningowe dla triathlonistów, trener triathlonu. Jak przygotować się do triathlonu.

Termin

1 - 5 maja

Program

Grupa Swim

+ atrakcje dla dzieci

PROMOCJA DLA RODZIN*

Cena

2099

(osoba trenująca)

Zakwaterowanie

Hotel Mistral Sport****

PROGRAM

DOROŚLI

 • 5 TRENINGÓW NA PŁYWALNI
 • DWIE INDYWIDUALNE WIDEOANALIZY TECHNIKI PŁYWANIA
 • TRENINGI NA LĄDZIE UKIERUNKOWANE NA STRETCHING I WZMACNIANIE PŁYWAKÓW
 • WIECZÓR REGENERACYJNY W STREFIE spa
 • AKTYWNE RODZINNE PLAŻOWANIE

DZIECI

 • 5 JEDNOSTEK ZAJĘĆ NAUKI I DOSKONALENIA PŁYWANIA Z INSTRUKTOREM
 • GRY I ZABAWY NA ŚWIEŻYM POWIETRZU
 • AKTYWNE RODZINNE PLAŻOWANIE
 • WIECZÓR GIER Z PIŁKARZYKAMI, RZUTKAMI, TENISEM STOŁOWYM
 • KINO Z RZUTNIKA

ZAKWATEROWANIE + BAZA TRENINGOWA

Hotel Mistral Sport****

Hotel Mistral to nowoczesny obiekt o wysokim standardzie usług, nakierowanych na sportowców, osoby kochające aktywność fizyczną i ceniące sobie bliskość natury. Mistral otoczony jest wielką przestrzenią, która sprzyja zapewnieniu komfortu i relaksu, oraz stwarza niepowtarzalną szansę na kontakt z niezwykłą przyrodą Pomorza. Bliskość lasu oraz zaledwie 15 min drogi samochodem od najpiękniejszych morskich plaż: Białogóra, Dębki, Lubiatowo – to dodatkowy atut, który dodaje atrakcyjności temu miejscu.
Hotel oddalony jest zaledwie o 5 minut spacerem od Pływalni w Gniewinie, gdzie będziemy realizować poranne jednostki pływackie. Mistral posiada także własną, bogato rozbudowaną strefę SPA dostępną dla Uczestników obozu.  

KADRA

trener pływania warszawa

MATEUSZ GRULA
Zawodnik z 12- letnim doświadczeniem, przez lata kariery związany z Warszawskimi klubami: UKS G-8 Bielany Warszawa i AZS AWF Warszawa. Wielokrotny Mistrz Polski Juniorów w pływaniu, medalista Mistrzostw Polski Seniorów i Młodzieżowców, rekordzista Polski Juniorów. Od kilku lat realizuje swoją pasję również jako instruktor pływania, starając się przekazać dzieciom i dorosłym wiedzę zdobytą przez lata treningów i startów w zawodach. Na co dzień zajmuje się prawem.
sebastian
SEBASTIAN KARAŚ
Założyciel Akademii Pływania i grupy sportowej Team Karaś. Mistrz Polski w pływaniu na wodach otwartych, trener pływania z 12-letnim doświadczeniem w szkoleniu oraz przygotowaniu startowym pływaków i triathlonistów. Pierwszy człowiek na świecie, który pokonał wpław dystans 100 kilometrów z Kołobrzegu na Bornholm w czasie 28 godzin i 30 minut. Rekordzista Polski w pokonaniu wpław Kanału La Manche – dystansu 41 kilometrów w czasie 8 godzin i 48 minut (1:17/100 metrów). Rekordzista Otyliady z wynikiem 54 kilometry i 200 metrów w czasie 12 godzin(1:19/100 metrów). Wieloletni członek Kadry Polski. Reprezentant kraju na licznych zawodach z cyklu Pucharu Europy oraz Świata na wodach otwartych na olimpijskim dystansie 10-ciu kilometrów.
trener pływania warszawa
NATALIA KARAŚ
Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, instruktorka pływania, fizjoterapeutka, instruktorka stretchingu. Od dzieciństwa związana z pływaniem kilkuletnią karierą zawodniczą, medalistka zawodów rangi krajowej. Opiekunka kolonijna, ukończyła kurs pierwszej pomocy. Niezwykle opiekuńcza i ciepła. Praca na basenie jest jej pasją, którą z powodzeniem zaraża wszystkich swoich podopiecznych. Ma świetny kontakt z dziećmi. Jest osobą niezwykle konsekwentną i systematyczną, na której zawsze można polegać. Na co dzień aktywna pasjonatka wielu dyscyplin sportowych.

PEŁNY CENNIK

2099 zł

os. trenująca

1899 zł

dziecko

1399 zł

os. towarzysząca

*promocja dla rodzin przy zapisie powyżej 3 osób trenujących – 50 zł/os.

CENA OBEJMUJE:

 • 5 atrakcyjnych dni treningowych (4 noclegi w hotelu ****)
 • Wyżywienie zawierające śniadanie i obiadokolację
 • Profesjonalną opiekę trenerską
 • Treningi dla dorosłych
 • Treningi i atrakcje dla dzieci
 • Indywidualne wideoanalizy techniki pływania, omówienie i korekcję błędów
 • Korzystanie ze strefy SPA - saun, basenu, jacuzzi, groty solnej
 • Obozowy upominek
 • Cena nie zawiera kosztów transportu

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

1. Wypełnij formularz

W celu zgłoszenia na kurs wypełnij i prześlij do nas poniższy formularz.  Jeżeli jesteś naszym klientem i posiadasz już swoje konto,  jest możliwość bezpośredniego zapisu na wydarzenie: Pływacka Majówka na Kaszubach.

2. Utwórz konto

Utwórz swoje indywidualne konto na platformie Active Now, klikając w linka, który otrzymasz mailowo po zaakceptowaniu przez nasz zespół Twojego zgłoszenia. 

3. Dokonaj wpłaty

Dokonaj automatycznej płatności na swoim profilu na platformie Active Now. Dokonanie wpłaty zaliczki kwoty: 999 zł/os w terminie 3 dni od zgłoszenia stanowi gwarancję rezerwacji miejsca.

4. Dodatkowe informacje

W przypadku zgłoszenia osoby towarzyszącej oraz specjalnych wymagań co do diety, prosimy o napisanie maila na adres: kontakt@karas-swimmingteam.pl

formularz zapisów