Zapraszamy na:

Letni Camp Poszukiwacze Przygód

Nasz obóz to połączenie kreatywnie spędzanego czasu, zajęć na pływalni i świetnej zabawy trwającej 10 dni.  Nasi wysoko wykwalifikowani trenerzy pomogą oswoić się z wodą i zakochać się w pływaniu. Mali pływacy pod okiem doświadczonych instruktorów udoskonalą swoje umiejętności i zostaną zmotywowani do czerpania radości z ruchu i aktywnego eksplorowania świata. Nasz pełen pozytywnej energii zespół uczyni wakacje twojego dziecka niezapomnianymi!

Termin

22 czerwca - 1 lipca

Program

 • Zajęcia na pływalni 
 • Masa aktywności na świeżym powietrzu
 • Park rozrywki i wiele innych atrakcji

Cena od

2699

Zakwaterowanie

Ośrodek Kormoran Sycowa Huta

Poszukiwacze przygód

 • ZAJĘCIA Z NAUKI I DOSKONALENIA PŁYWANIA NA BASENIE
 • zabawy survivalowe: czytanie mapy, korzystanie z kompasu, zadania w terenie
 • STRZELANIE Z ŁUKÓW
 • park rozrywki w Kościerzynie
 • integracja PRZY OGNISKU
 • zabawy i animacje na plaży
 • pływanie na SUPach i rowerkach wodnych
 • obozowa zabawa motywacyjna - rybki

Na obozie twoje dziecko:

Udoskonali umiejętności pływania

Nasza kadra to jednocześnie instruktorzy pływania z dużym doświadczeniem w pracy z dziećmi. Znają się na rzeczy i z pewnością zachęcą Twoje dziecko do wodnych aktywności oraz sprawią, że nabędzie nowych umiejętności w wodzie.

usamodzielni się i wzmocni wiarę w siebie

Wyjazd bez rodziców, może okazać się dużym przeżyciem dla niektórych uczestników. Ale to właśnie ten czas jest bardzo wartościowy pod kątem poradzenia sobie z czynnościami organizacyjnymi, porządkowymi i uwierzenia we własne siły i sprawczość. To gwarantuje wielką satysfakcję u najmłodszych.

odpocznie od telefonu i wirtualnego świata

Na naszym obozie ograniczamy korzystanie z telefonów do minimum. Zazwyczaj przerwa poobiednia stanowi czas, w którym możliwe jest korzystanie z urządzeń mobilnych.

wzmocni odporność i kondycję fizyczną

Zajęcia na pływalni, masa aktywności na świeżym powietrzu czy kąpiele w jeziorze to najlepsza okazja, aby zahartować organizm i wspomóc intensywnie rozwijający się organizm dziecka.

odkryje w sobie nowe możliwosći

Obozowy plan obejmuje szeroki wachlarz zajęć, od tych sportowych po twórcze. To będzie świetna okazja, aby Twoje dziecko spróbowało swoich sił na innym polu i odkryło w sobie nowe pasje i talenty.

rozwinie umiejętności komunikacyjne

Nasze zabawy i animacje są nakierowane na otwarcie się uczestników, wyrażanie siebie i swojego zdania. To dobra okazja, aby Twoja pociecha nauczyła się lepszego funkcjonowania w grupie i poznała lepiej samego siebie.

spędzi dużo czasu w bliskim kontakcie z naturą

Na wyjeździe w pełni korzystamy z wakacyjnych ciepłych dni oraz urokliwego terenu otaczającego nasz ośrodek. Większość atrakcji organizujemy na świeżym powietrzu w bezpośrednim kontakcie z naturą.

spotka nowych przyjaciół

Podczas obozu stawiamy na dobrą atmosferę i pozytywną energię wśród uczestników i kadry. Wspólne zabawy i wzajemne wsparcie buduje relacje, wzajemne zaufanie, a nawet przyjaźnie na lata.

otrzyma pakiet obozowicza

To już tradycja - każdy uczestnik naszych campów otrzymuje praktyczny pakiet obozowicza. Przygotowaliśmy atrakcyjny bidon oraz czapkę, które przydadzą się podczas obozowych, pełnych wrażeń dni.

szczegóły campu

UCZESTNICY:

dzieci i młodzież w wieku 7 – 14 lat z podziałem na grupy

MIEJSCE OBOZU:

Ośrodek Wypoczynkowy Kormoran w Sycowej Hucie

Ośrodek położony w sercu Kaszub, w bliskiej odległości od Kościerzyny. 

ZAKWATEROWANIE:

studia dwupokojowe dla 4 – 6 osób Z ŁAZIENKAMI

ZAKWATEROWANIE

Ośrodek Wypoczynkowy Kormoran

Zlokalizowany jest w niezwykle malowniczym zakątku Kaszub, wzdłuż linii brzegowej pięknego jeziora Sudomie. Naturalna uroda  terenu, czyste jezioro, piękny las, świeże powietrze, połacie piasków sandrowych sprawia, że Ośrodek jest idealnym miejscem do spędzania aktywnego czasu i wypoczynku.

Ośrodek Kormoran otoczony jest lasem iglastym o obszarze 4 ha oraz posiada przeszło 500-metrową linię brzegową, co gwarantuje miejsce do swobodnego i bezpiecznego spędzania czasu.

PEŁNY CENNIK

2799 zł

cena przy zapisie do końca marca 2024 roku:

2699 zł

* 100 zł zniżki dla rodzeństwa (obowiązuje drugie i kolejne dziecko)

CENA OBEJMUJE:

 • 10 atrakcyjnych dni obozowych
 • Przejazd autokarem z Warszawy i z powrotem
 • Pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie i woda)
 • Korzystanie z obiektów sportowych oraz sprzętu
 • Ubezpieczenie NNW
 • Atrakcyjny pakiet obozowicza i nagrody

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

1. Napisz do nas maila

W celu dokonania rezerwacji napisz do nas maila na adres: kontakt@akademiaplywania-sk.pl
Podaj w jego treści imiona i nazwiska uczestników, dane kontaktowe oraz nazwę wybranego campu.

2. Wypełnij kartę

W odpowiedzi otrzymasz potwierdzenie zgłoszenia oraz kartę uczestnika. Wypełnioną kartę należy zeskanować i odesłać do nas mailowo.

3. Płatność w trzech ratach

Gwarancją rezerwacji miejsca jest wpłacenie zaliczki w terminie 3 dni od zgłoszenia w kwocie 699zł na wskazane konto. Drugą ratę (1000 zł) należy uiścić do 31.03.24r., a trzecią (1000 zł) do 3.06.24r.