Zapraszamy na:

Półkolonie "Sportowy zawrót głowy"

Zapraszamy serdecznie dzieci w wieku 6-13 lat na półkolonie w Warszawie. Jest to świetna alternatywa na spędzenie wakacyjnych dni aktywnie i w miłej atmosferze. Zapewniamy opiekę w godz. 8:00 – 16:30. Drogi Rodzicu, możesz być spokojny, Twoje dziecko będzie w dobrych rękach, a plan dnia będzie wypełniony wieloma atrakcjami. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą poniżej.

Termin

8-12 lipca

Program

"Sportowy zawrót głowy"
 • treningi pływackie
 • Stacja Grawitacja
 • Ścianka wspinaczkowa

Cena

od 999zł

Miejsce

Warszawa - Bielany

Sportowy zawrót głowy

 • codzienne treningi doskonalące pływanie na basenie
 • park trampolin - Stacja Grawitacja
 • ścianka wspinaczkowa
 • kolejka grawitacyjna w parku Szczęśliwickim
 • wizyta w kinie
 • zajęcia na sali fitness
 • gry terenowe i zabawy na świeżym powietrzu

Główne atrakcje

Pływanie to jeden z najbardziej wszechstronnych i zalecanych sportów dla dzieci i młodzieży. Dlatego w naszym programie półkolonii zajęcia na basenie będą odbywać się codziennie. Pływanie świetnie wpływa na rozwój dziecka. To również ważna umiejętność w życiu, dlatego warto cały czas ją szlifować.

Park trampolin to kolejny przystanek, gdzie nasi uczestnicy będą mogli wyszaleć się i wybawić, a przy okazji popracują nad kondycją fizyczną. 

To miejsce, gdzie Twoje dziecko z pewnością poczuje dreszczyk adrenaliny. Ponad 700-metrowa kolejka na warszawskich Szczęśliwicach zapewnia masę frajdy i dobrej zabawy.

Kolejne sportowe wyzwania czekać będą na uczestników na ściance wspinaczkowej Fun Climb. Niezapomniane przeżycia i porządna dawka ruchu będą tutaj gwarantowane.

Poza wymienionymi głównymi atrakcjami, w programie zaplanowane są również: wizyta w sali zabaw Digiloo, seans w kinie, gry terenowe i zabawyna świeżym powietrzu, gry planszowe i wiele innych. Twoje dziecko na pewno nie będzie się nudzić i każdego dnia będzie zdobywać nowe umiejętności i doświadczenia. 

NA PÓŁKOLONII TWOJE DZIECKO

Udoskonali umiejętności pływania

Nasza kadra to jednocześnie instruktorzy pływania z dużym doświadczeniem w pracy z dziećmi. Znają się na rzeczy i z pewnością zachęcą Twoje dziecko do wodnych aktywności oraz sprawią, że nabędzie nowych umiejętności w wodzie.

wzmocni odporność i kondycję fizyczną

Zajęcia na pływalni, duża dawka ruchu i aktywności na świeżym powietrzu to najlepsza okazja, aby zahartować organizm i wspomóc intensywnie rozwijający się organizm dziecka.

odkryje w sobie nowe możliwosći

Nasz plan obejmuje szeroki wachlarz zajęć, od tych sportowych po twórcze. To będzie świetna okazja, aby Twoje dziecko spróbowało swoich sił na innym polu i odkryło w sobie nowe pasje i talenty.

rozwinie umiejętności komunikacyjne

Nasze zabawy i animacje są nakierowane na otwarcie się uczestników, wyrażanie siebie i swojego zdania. To dobra okazja, aby Twoja pociecha nauczyła się lepszego funkcjonowania w grupie i poznała lepiej samego siebie.

spotka nowych przyjaciół

Podczas półkolonii stawiamy na dobrą atmosferę i pozytywną energię wśród uczestników i kadry. Wspólne zabawy i wzajemne wsparcie buduje relacje, wzajemne zaufanie, a nawet przyjaźnie na lata.

otrzyma pakiet uczestnika półkoloni

To już tradycja - każdy uczestnik naszych półkolonii otrzymuje praktyczny pakiet uczestnika. Przygotowaliśmy atrakcyjny bidon oraz czapkę, które przydadzą się podczas pełnych wrażeń dni.

szczegóły półkolonii

UCZESTNICY:

dzieci i młodzież w wieku 6 – 13 lat

MIEJSCE:

Warszawa Bielany

Zbiórki i odbiór dzieci na pływalni CRS Bielany przy ul. Lindego 20 lub AWF Warszawa ul. Marymoncka 34.*
Opieka od 8:00 do 16:30

*Szczegółowy harmonogram zostanie udostępniony ok. tydzień przed rozpoczęciem półkolonii.

KADRA

DSC_0235

KATARZYNA WICHROWSKA
kierownik półkolonii

Koordynatorka Akademii Pływania Sebastiana Karasia. Ukończyła kurs kierownika kolonii oraz kurs pierwszej pomocy. Absolwentka SGGW, na kierunku ekonomia. Choć na co dzień zajmuje się głównie organizacyjną częścią naszej Akademii, to posiada też wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Umiejętności opiekuna kolonijnego zdobywała na licznych obozach i półkoloniach oraz jako wolontariuszka w placówkach opiekuńczo-wychowawczych, harcerka i animatorka. 

instruktor pływania warszawa

KAROLINA BATOŻYŃSKA
opiekun półkolonii

Na co dzień aktywna pasjonatka wielu dyscyplin sportowych. Absolwentka AWF warszawa, trener II klasy pływania, ratownik WOPR, ale także instruktorka lekkiej atletyki, fitness oraz narciarstwa. Od zawsze związana ze sportem, najpierw trenując pływanie a później biegi długie. Swoją wiedzę lubi przekazywać innym, a w szczególności najmłodszym. Praca z dziećmi to dla niej największa przyjemność.

PEŁNY CENNIK

1199 zł

1099 zł

cena przy zapisie do końca kwietnia 2024 roku:

* 100 zł zniżki dla rodzeństwa (obowiązuje drugie i kolejne dziecko)

CENA OBEJMUJE:

 • codzienne zajęcia z instruktorem pływania
 • uczestnictwo we wszystkich zajęciach
 • pakiet uczestnika półkolonii
 • atrakcje, wstęp na obiekty
 • dwudaniowe obiady
 • nielimitowana woda (dolewana do bidonów)
 • transport komunikacja miejscą
 • Ubezpieczenie NNW

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

1. Wypełnij formularz

W celu zgłoszenia na kurs wypełnij i prześlij do nas poniższy formularz.  Jeżeli jesteś naszym klientem i posiadasz już swoje konto,  jest możliwość bezpośredniego zapisu na wydarzenie: SPORTOWY ZAWRÓT GŁOWY.

2. Utwórz konto

Utwórz swoje indywidualne konto na platformie Active Now, klikając w linka, który otrzymasz mailowo po zaakceptowaniu przez nasz zespół Twojego zgłoszenia. 

3. Dokonaj wpłaty

Dokonaj automatycznej płatności na swoim profilu na platformie Active Now. Dokonanie wpłaty zaliczki kwoty: 599 zł/os w terminie 3 dni od zgłoszenia stanowi gwarancję rezerwacji miejsca.

4. Druga rata

Drugą ratę uzupełniającą należy wpłacić do 17.06.24 roku na poniższe konto: Akademia Pływania 58 1160 2202 0000 0003 3148 2128, w tytule wpisując „półkolonie, imię i nazwisko uczestnika”.

formularz zapisów