Kurs treningu mentalnego z Karoliną Szczepaniak

Zapraszamy na cykl sześciu treningów mentalnych, które poprowadzi nasza trenerka i mistrzyni motywacji Karolina Szczepaniak. 

Treningi będą trwały 60 minut i uczestniczyć w nich będzie kameralna grupa, max. 12 osób. Sesje będą dotyczyły temetyki bliskiej każdej osobie, czyli emocji, stresu, lęku, demotywacji.

Istnieje możliwość zapisania się na pojedynczy trening lub na cały cykl spotkań w atrakcyjnej cenie.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty kursu!

TERMIN SPOTKAŃ:

Środy g. 20.00 – 21.00
01.03, 08.03, 15.03, 22.03, 29.03, 05.04

MIEJSCE:

Sala Fitness w Kompleksie Sportowym CRS Bielany przy ul. Lindego 20

Karolina Szczepaniak jest certyfikowaną trenerką mentalną w sporcie. Dzięki osobistym doświadczeniom jeszcze lepiej rozumie sportowy świat, rozumie, z czym zawodnicy mierzą się na co dzień i pomaga im w drodze do osiągania ich celów. Wie, bo jej kariera zawodnicza trwała 17 lat i zakończyła się w 2017 roku. Wielokrotnie stawała na najwyższym stopniu podium i łamała rekordy kraju w różnych konkurencjach pływackich. Była reprezentantką Polski na najbardziej prestiżowych imprezach sportowych. Swoją karierę zawodniczą wieńczy mianem dwukrotnej Olimpijki (Londyn 2012 oraz Pekin 2008, w którym startowała jako najmłodsza zawodniczka w historii Polskiego pływania). Ze sportem była związana od najmłodszych lat i na zawsze pozostał on jej wielką pasją. Karolina wierzy, że w sporcie nie tylko trzeba ciężko pracować, ale należy umieć czerpać z niego jak najwięcej radości!
Wspiera zawodników, trenerów i rodziców sportowców w drodze po ich najwyższe laury. Wierzy, że marzenia są po to by nie tylko je mieć…, ale są po to by je spełniać. I to właśnie pomoc w obraniu prawidłowej drogi do ich realizacji jest jej misją! Według niej nawet najlepsze przygotowanie fizyczne nie jest wystarczające do osiągnięcia sukcesu, poziom przygotowania mentalnego, a przede wszystkim zdrowe zarządzanie własnymi emocjami ma magiczną moc i sprawia, że wierzymy i jesteśmy pewni swoich umiejętności, a tym samym ze spokojem podchodzimy do startu. A więc talent, ciężka praca i przygotowanie mentalne pozwalają wyróżniającym się sportowcom osiągać absolutnie mistrzowski poziom! Trening mentalny nie jest trudny, ale wymaga wysokiej klasy zaangażowania!
Z pomocą Karoliny dowiesz się, ile jeszcze jest w Tobie niewykorzystanego potencjału! 

harmonogram i tematyka spotkań

Sesja I

Termin: 01.03.23 

Tematyka:

Emocje

Sesja II

Termin: 08.03.23

Tematyka:

Wewnętrzny krytyk

Sesja III

Termin: 15.03.23

Tematyka:

Porównywanie się

Sesja IV

Termin: 22.03.23

Tematyka:

Lęk

Sesja V

Termin: 29.03.23

Tematyka:

Identyfikacja demotywatora

 

Sesja VI

Termin: 05.04.23

Tematyka:

Stres

 

cennik

Pojedyncza sesja

49 pln

Cykl
6 spotkań

269 pln

Chętnie pomogę Ci opanować
kłopoty byś mógł z czystą głową trenować oraz startować
i osiągać najlepsze rezultaty!