Zapraszamy na:

Obóz open water nad j. Dominickim

Serdecznie zapraszamy na nasz tegoroczny obóz open water. Jeśli startujesz w triathlonie lub na wodach otwartych, to szkolenie jest zdecydowanie dla Ciebie. Poznasz wszystkie tajniki pływania open water. Zajęcia zarówno teoretyczne jak i praktyczne poprowadzi Sebastian Karaś – pierwszy człowiek na świecie, który przepłynął Bałtyk wpław. Szczegóły znajdziesz poniżej.

Partner wydarzenia:

Triathlon - plany treningowe dla triathlonistów, trener triathlonu. Jak przygotować się do triathlonu.

Termin

21 - 23 czerwca

Program

Treningi open water

+ wiele innych zajęć

Cena

1099

(osoba trenująca)

Zakwaterowanie

Hotel Vitalia

PROGRAM

oddech w open water

 • 4 treningi open water
 • przeprawa wpław przez Jezioro Dominickie
 • wideoanaliza techniki pływania na wodach otwartych
 • wykład Sebastiana Karasia i Mateusza Gruli
 • treningi uzupełniające

ZAKWATEROWANIE + BAZA TRENINGOWA

Hotel Vitalia (Boszkowo-Letnisko)

Jeśli szukasz spokoju, wygody i harmonii – dobrze trafiłeś. Hotel Vitalia jest komfortowym miejscem, w którym pooddychasz świeżym powietrzem na łonie natury w otoczeniu lasów i czystego jeziora.

Jezioro Dominickie
- pierwsza klasa czystości wody

KADRA

sebastian

SEBASTIAN KARAŚ
Założyciel Akademii Pływania i grupy sportowej Team Karaś. Mistrz Polski w pływaniu na wodach otwartych, trener pływania z 12-letnim doświadczeniem w szkoleniu oraz przygotowaniu startowym pływaków i triathlonistów. Pierwszy człowiek na świecie, który pokonał wpław dystans 100 kilometrów z Kołobrzegu na Bornholm w czasie 28 godzin i 30 minut. Rekordzista Polski w pokonaniu wpław Kanału La Manche – dystansu 41 kilometrów w czasie 8 godzin i 48 minut (1:17/100 metrów). Rekordzista Otyliady z wynikiem 54 kilometry i 200 metrów w czasie 12 godzin(1:19/100 metrów). Wieloletni członek Kadry Polski. Reprezentant kraju na licznych zawodach z cyklu Pucharu Europy oraz Świata na wodach otwartych na olimpijskim dystansie 10-ciu kilometrów. 
trener pływania warszawa

MATEUSZ GRULA
Zawodnik z 12- letnim doświadczeniem, przez lata kariery związany z Warszawskimi klubami: UKS G-8 Bielany Warszawa i AZS AWF Warszawa. Wielokrotny Mistrz Polski Juniorów w pływaniu, medalista Mistrzostw Polski Seniorów i Młodzieżowców, rekordzista Polski Juniorów. Od kilku lat realizuje swoją pasję również jako instruktor pływania, starając się przekazać dzieciom i dorosłym wiedzę zdobytą przez lata treningów i startów w zawodach. Na co dzień zajmuje się prawem.

PEŁNY CENNIK

1099 zł

os. trenująca

699 zł

os. towarzysząca*

*cena zawiera miejsce w kajaku podczas przeprawy wzdłuż jeziora

CENA OBEJMUJE:

 • 3 dni treningowe
 • Zakwaterowanie: 2 noclegi w pokojach 2 osobowych z łazienkami, TV
 • Pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja)
 • Profesjonalną opiekę trenerską
 • Indywidualną wideoanalizę techniki pływania, omówienie i korekcję błędów
 • Pływacki upominek
 • Cena nie zawiera kosztów transportu

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

1. Wypełnij formularz

W celu zgłoszenia na kurs wypełnij i prześlij do nas poniższy formularz.  Jeżeli jesteś naszym klientem i posiadasz już swoje konto,  jest możliwość bezpośredniego zapisu na wydarzenie: Obóz Open Water nad Jeziorem Dominickim.

2. Utwórz konto

Utwórz swoje indywidualne konto na platformie Active Now, klikając w linka, który otrzymasz mailowo po zaakceptowaniu przez nasz zespół Twojego zgłoszenia. 

3. Dokonaj wpłaty

Dokonaj automatycznej płatności na swoim profilu na platformie Active Now. Dokonanie wpłaty zaliczki kwoty: 699 zł/os w terminie 3 dni od zgłoszenia stanowi gwarancję rezerwacji miejsca.

4. Dodatkowe informacje

W przypadku zgłoszenia osoby towarzyszącej oraz specjalnych wymagań co do diety, prosimy o napisanie maila na adres: kontakt@karas-swimmingteam.pl

formularz zapisów