Zapraszamy na:

Kurs ekonomicznego kraula w Kołobrzegu

Serdecznie zapraszamy na nasz klasyk, czyli kurs ekonomicznego kraula. Na kursie przede wszystkim zwrócimy uwagę na skoordynowanie pracy rąk i nóg. Opracowany przez Sebastiana Karasia specjalistyczny zestaw ćwiczeń, pozwoli Ci zrozumieć i wykorzystać w praktyce technikę ekonomicznego kraula. Chcesz pływać swobodniej, a zarazem szybciej? Zapisz się na nasz kurs. Nasza kadra ma sprawdzony model pracy, który poprawi Twoją technikę.

Termin

8 - 10 grudnia

Program

4 treningi pływackie

+ wideoanaliza

Cena

1199

(osoba trenująca)

Zakwaterowanie

Seaside Park Hotel

oferta zawiera:

 • 4 specjalistyczne treningi na pływani
 • 2 indywidualne wideoanalizy techniki pływania, omówienie i korekcję błędów
 • Trening wytrzymałościowo-siłowy na lądzie
 • Specjalistyczny stretching ukierunkowany na pływanie
 • PŁYWACKI GADŻET

ZAKWATEROWANIE + BAZA TRENINGOWA

Seaside Park Hotel Kołobrzeg

Seaside Park Hotel w Kołobrzeg to wyjątkowe miejsce położone 20 m od piaszczystej plaży z niepowtarzalną panoramą Bałtyku oraz spokojnym, relaksującym otoczeniem uzdrowiskowej zieleni. Dodatkowo obiekt może się pochwalić 25-metrowa pływalnią, wyśmienitą kuchnią, ekskluzywną strefę Wellness&Spa.

KADRA

trener pływania warszawa

MATEUSZ GRULA

Zawodnik z 12- letnim doświadczeniem, przez lata kariery związany z Warszawskimi klubami: UKS G-8 Bielany Warszawa i AZS AWF Warszawa. Wielokrotny Mistrz Polski Juniorów w pływaniu, medalista Mistrzostw Polski Seniorów i Młodzieżowców, rekordzista Polski Juniorów. Od kilku lat realizuje swoją pasję również jako instruktor pływania, starając się przekazać dzieciom i dorosłym wiedzę zdobytą przez lata treningów i startów w zawodach. Na co dzień zajmuje się prawem.

karolina

KAROLINA SZCZEPANIAK

Absolwentka Uniwersytetu The University of Alabama w USA. Trener pływania, studentka psychologii . Uczestniczka Igrzysk Olimpijskich w Pekinie 2008 oraz Londynie 2012 w pływaniu. Przekazywanie wiedzy innym na temat techniki pływania jest jej pasją, którą dzieli się ze swoimi podopiecznymi. Motywuje , dopinguje i chwali za każdy poprawnie wykonany ruch na lądzie jak i w wodzie

PEŁNY CENNIK

1199 zł

osoba trenująca

749 zł

osoba towarzysząca

CENA OBEJMUJE:

 • Zakwaterowanie (2 noclegi)
 • Profesjonalną opiekę trenerską
 • Treningi na pływalni oraz na lądzie
 • Wyżywienie HB (śniadanie, obiadokolacja)
 • Wideoanalizę techniki pływania, omówienie i korekcję błędów
 • Pływacki gadżet
 • Cena nie zawiera kosztów transportu

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

1. Napisz do nas maila

W celu dokonania rezerwacji
napisz do na
maila na adres:
kontakt@karas-swimmingteam.pl
Podaj w jego treści imiona
i nazwiska uczestników oraz dane kontaktowe.

2. Wypełnij kartę

W odpowiedzi otrzymasz potwierdzenie zgłoszenia oraz kartę uczestnika. wypełnioną kartę należy zeskanować i odesłać do nas mailowo.

3. Wpłać zaliczkę

Gwarancją rezerwacji miejsca jest wpłacenie zaliczki w terminie 3 dni od zgłoszenia w kwocie 599zł (osoba trenująca) i 499zł (osoba towarzysząca) na wskazane konto. Drugą ratę uzupełniającą należy uiścić do 17 listopada 2023 roku.