Zapraszamy na:
Kurs ekonomicznego kraula w Łodzi
Serdecznie zapraszamy na nasz klasyk, czyli kurs ekonomicznego kraula tym razem w wersji jednodniowej. Na kursie przede wszystkim zwrócimy uwagę na skoordynowanie pracy rąk i nóg. Opracowany przez Sebastiana Karasia specjalistyczny zestaw ćwiczeń, pozwoli Ci zrozumieć i wykorzystać w praktyce technikę ekonomicznego kraula. Zsynchronizowana praca kończyn górnych i dolnych pozwoli na efektywne przemieszczanie się w wodzie oraz uzyskanie wysokiej prędkości przy mniejszym wykorzystaniu zasobów energetycznych.
PROGRAM
Harmonogram kursu
Koncepcja szkolenia
KADRA

MATEUSZ GRULA
Zawodnik z 12- letnim doświadczeniem, przez lata kariery związany z Warszawskimi klubami: UKS G-8 Bielany Warszawa i AZS AWF Warszawa. Wielokrotny Mistrz Polski Juniorów w pływaniu, medalista Mistrzostw Polski Seniorów i Młodzieżowców, rekordzista Polski Juniorów. Od kilku lat realizuje swoją pasję również jako instruktor pływania, starając się przekazać dzieciom i dorosłym wiedzę zdobytą przez lata treningów i startów w zawodach. Na co dzień zajmuje się prawem.
PEŁNY CENNIK
349 zł*
*Osoba uczestnicząca w kursie we własnym zakresie wykupuje wejściówkę na pływalnię lub korzysta z honorowanych kart
CENA OBEJMUJE:
-
-
-
- Cena nie zawiera kosztów transportu i biletów wstępu na basen
JAK SIĘ ZAPISAĆ?
1. Wypełnij formularz
W celu zgłoszenia na kurs wypełnij i prześlij do nas poniższy formularz. Jeżeli jesteś naszym klientem i posiadasz już swoje konto, jest możliwość bezpośredniego zapisu na wydarzenie: Kurs Ekonomicznego Kraula Łódź.
2. Utwórz konto
Utwórz swoje indywidualne konto na platformie Active Now, klikając w linka, który otrzymasz mailowo po zaakceptowaniu przez nasz zespół Twojego zgłoszenia.
3. Dokonaj wpłaty
Dokonaj automatycznej płatności na swoim profilu na platformie Active Now. Dokonanie wpłaty pełnej kwoty: 349zł w terminie 3 dni od zgłoszenia stanowi gwarancję rezerwacji miejsca.
Formularz Zapisów
