+48 537 050 020
Kontakt@akademiaplywania-sk.pl

Aktualności

Pływamy w nowej lokalizacji! Niegocińska 2(Mokotów)

Niegocińska fejs Od 13.11.17 pływamy w nowej lokalizacji! Tym razem możecie dołączyć do naszej Akademii na pływalni w Warszawie przy ul. Niegocińskiej 2. Zapraszamy dzieci od 4 roku życia, młodzież oraz dorosłych na zajęcia pod okiem naszych instruktorów!   KONTAKT I ZAPISY: 537 050 020 kontakt@akademiaplywania-sk.pl Szczegóły: akademiaplywania-sk.pl/oferta-grupowa/ Czekamy na Was!

Ruszają zapisy na nowy sezon!

Bez nazwy-3 Od poniedziałku 21.08.2017r. ruszają zapisy na nowy sezon, który rozpocznie się 11.09.2017r. W naszej Akademii osoby w każdym wieku znajdą zajęcia dopasowane do swojego poziomu. ;) Miejsce zarezerwować można pod numerem telefonu: 537 050 020. Nie zwlekaj - PŁYWAJ Z NAMI!

Obóz „Dadaj Wodny Raj”

1 Mazurskie powietrze, codzienne treningi pływackie oraz świetna zabawa trwająca 7 dni. Nasz statek obrał kurs na jezioro Dadaj, gdzie dzieci które dopiero zaczęły swoją przygodę z wodą, jak również posiadające już umiejętności pływackie spędziły czas na swoich Szczęśliwych Wakacjach. Nasi wysoko wykwalifikowani i pełni pozytywnej energii trenerzy pomogli oswoić się z wodą i zakochać się w pływaniu wszystkim uczestnikom obozu.

Dzień Dziecka z Akademią trwał cały tydzień :)

2 Od poniedziałku 29-ego czerwca w naszej Akademii na wszystkich zajęciach gry, zabawy, słodycze, dużo uśmiechu! :) Bo poprzez zabawę również można się wiele nauczyć. ;)

 

Kurs ekonomicznego kraula 29.04-01.05.2017 r. w Dadaju

4 Kurs Ekonomicznego Kraula maj 2017 nr. 1Triathloniści, pływacy długodystansowi oraz pasjonaci open water na kolejnej edycji kursu ekonomicznego kraula poznali sposoby na efektywne pływanie.

 

Prawidłowa technika, skoordynowana praca rąk i nóg, umożliwi szybkie przemieszczanie się w wodzie, przy mniejszym wydatku energetycznym.

Dzięki naszym kursom:

-> WYKORZYSTASZ KAŻDE POCIĄGNIĘCIE

-> ZACHOWASZ WIĘCEJ ENERGII

-> POPŁYNIESZ SZYBCIEJ I MNIEJ SIĘ ZMĘCZYSZ

Zapraszamy do kolejnych edycji. :)

Jedyny warunek jaki musicie spełnić to posiadanie podstawowych umiejętności pływania kraulem.

Króliczek wielkanocny na basenie

1Na pływalni przy ul. Lindego oraz ul. Conrada od poniedziałku 10-ego kwietnia panowała iście świąteczna atmosfera! Przywędrowały zajączki częstując jajeczkami z czekolady i rozdając upominki! Mamy nadzieję, że wszystkie nasze rybki poczuły klimat Świąt. :)

Nasz trener Sebastian Karaś pobił rekord Polski
w 24-godzinnym pływaniu na basenie!!!

1 Próbę podjął na pływalni przy ul. Lindego 20, we wtorek 14.02.17r., o godzinie 10:00. Obecny rekord wynosił 54,6km. Sebastian w wyznaczonym czasie pokonał dystans: 96,85 km.

Drodzy Rodzice, nasi mali i duzi Pływacy oraz Zawodnicy, dziękujemy za aktywne kibicowanie na pływalni! :)

Cała Akademia trzymała mocno kciuki!

www.sebastiankaras.pl

Warsztaty ekonomicznego kraula pod okiem Sebastiana Karasia zakończone!

7. ekonomiczny kraulNa czym skupiliśmy się podczas dwóch ostatnich edycji?

-> staraliśmy się dopracować technikę i zniwelować jak najwięcej błędów naszych kursantów

-> skupiliśmy się na prawidłowej koordynacji całego ciała, a także szczegółowej analizie poddaliśmy fazę podwodną kończyn górnych

-> staraliśmy się uświadomić wszystkich jak ważny jest odpowiedni kąt ustawienia ręki podczas fazy chwytu wody oraz jaką drogę powinna pokonać dłoń i przedramię, aby uzyskać możliwie najwyższą efektywność pociągnięcia

-> pracowaliśmy również nad odpowiednią rotacją ramion i bioder, a także poprawną koordynacją oddechową.

 

Wyeliminowanie powyższych błędów dało naszym kursantom możliwość uzyskania wyższych prędkości podczas pływania przy niższym zużyciu zasobów energetycznych.

   

Pływackie Mikołajki 2016 za nami

8 mikołajki Nie zabrakło wyścigów reniferów, słodkich pierniczków, międzygrupowych wyścigów sztafet oraz Waszego zadowolenia na twarzach :)

A w nagrodę za wykonane zadania, które przygotowali nasi trenerzy, wszyscy zostali nagrodzeni pamiątkowymi medalami. :)

Od 3 października pływamy w nowej lokalizacji!

baner-na-fb_2w Tym razem możecie dołączyć do naszej Akademii na najnowocześniejszej pływalni w Warszawie przy ul. Księcia Trojdena 2A.

Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych!


Przygotowaliśmy dla Was:

-> zajęcia nauki i doskonalenia pływania w małych 3-4 osobowych grupach,

-> lekcje indywidualne,

-> sportowy trening pływacki dla dorosłych,

-> trening techniczny dla triathlonistów.

 

KONTAKT I ZAPISY: 537 050 020

kontakt@akademiaplywania-sk.pl

Szczegóły: akademiaplywania-sk.pl/oferta-grupowa/

Czekamy na Was!